Menu

Płyty do wzięcia !

Drodzy czytelnicy rockblog33.pl jest kilka płyt do wzięcia zupełnie za darmo. Kto ma ochotę posłuchać dobrej muzki niech pisze: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podajcie namiary do wysyłki.

Miłych wakacji...
Czytaj dalej...

Dino Top Festival – transmisja w TVP Kultura i oficjalny plakat festiwalowy

Pierwsza edycja festiwalu Organizowanego przez Polskie Radio Rzeszów, Telewizję Polską Oddział Rzeszów oraz Urząd Miejski i MGOK w Sędziszowie Małopolskim zbliża się wielkimi krokami. Koncert finałowy, który odbędzie się 25 czerwca  transmitowany będzie na żywo przez TVP Kultura oraz Telewizję Regionalną co znacznie podnosi prestiż tej imprezy.
Dziś prezentujemy Wam oficjalny plakat festiwalowy.
Przypominamy wszystkim fanom audycji Dino Top i uczestnikom, że wstęp na Dino Top Festiwal jest wolny. Serdecznie zapraszamy.
Czytaj dalej...

RSC gościem audycji ROCK RADIO - 3 maja godz. 19.08 !

Zapraszam do słuchania audycji Rock Radio w dniu 3 maja od godz. 19.08 w Polskim Radiu Rzeszów. Gościem specjalnym będzie  grupa RSC, której muzycy opowiedzą o swoim najnowszym wydawnictwie płytowym, reedycji albumu „Życie to teatr”. Pytania do zespołu możecie zadawać wysyłając je pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W trakcie audycji będzie można wygrać płyty CD – RSC „Zycie to teatr” !

RSC - legenda polskiej sceny rockowej swoją działalność artystyczną prowadziła w Rzeszowie od 1981 roku. Zespół występował podczas tras koncertowych wraz z wieloma gwiazdami polskiej estrady, był laureatem i uczestnikiem wielu festiwali takich jak: OPEN ROCK w Krakowie, Festiwal w Jarocinie, Rockowisko w Łodzi, Kart Rock w Jeleniej Górze. W 1983 roku płyta zespołu RSC uzyskała status złotej płyty, a dwie z ich piosenek – „Życie to Teatr” i „Fabryka snów” – znalazły się na składance pt. „NA LUZIE”, wśród przebojów zespołów takich jak: Lady Pank, Urszula, Budka Suflera, Maanam, Lombard. Po latach grupa reaktywowała się, koncertuje i nagrywa w oryginalnym składzie sprzed 34 lat, co jest ewenementem na rynku polskim.


Obecny skład zespołu:
Zbigniew Działa - wokal
Andrzej Wiśniowski - gitara
Wiesław Bawor - skrzypce
Piotr Spychalski - instrumenty klawiszowe
Krzysztof Dziuba - gitara basowa  
Michał Kochmański - perkusja
Czytaj dalej...

GERRY JABLONSKI And The ELECTRIC BAND KONCERTY W POLSCE

Zapraszam Państwa na koncerty zespołu GERRY JABLONSKI And The ELECTRIC BAND (Szkocja) w Polsce już w przyszłym tygodniu. Będą to wyłącznie cztery koncerty zespołu w naszym kraju w roku 2016.

21.07.2016 Alligator - POZNAŃ
godz. 21:00
Bilety: 30 / 40 zł
Do nabycia w klubie oraz na
Biletomat.pl: https://www.biletomat.pl/koncerty/gerry-jablonski-and-the-electric-band-4117/
https://www.facebook.com/events/873235946115689/

22.07.2016 Feel The Blues Meeting - SULĘCIN
Muszla Koncertowa SOK, ul. Moniuszki 1
godz. 20:30
Wstęp wolny!
https://www.facebook.com/events/1796511403903557/

23.07.2016 Lato z Węgorzem (festiwal) - WĘGORZYNO
Stadion Miejski
godz. 20:00
Wstęp wolny!
https://www.facebook.com/events/943466892434641/

24.07.2016 Front Porch Blues, czyli ... Lauba Pełno Bluesa (festiwal) - CHORZÓW
Rastauracja Łania, Aleja Łani 1
godz. 21:00
Bilety: 30 zł
Do nabycia w lokalu oraz na Ticketportal.pl
https://www.facebook.com/events/1120773711315260


Gerry Jablonski Band są nazywani "gigantami szkockiej sceny bluesowej", a koncerty będą kolejną okazją do spotkań z muzyką zespołu, których ze względu na wciąż rosnącą popularność artystów na "wyspach", jest coraz mniej. Kolejna trasa koncertowa w Polsce planowana jest w roku 2017.
Dotychczasowe koncerty i trasy w zespołu w Polsce odbiły się ogromnym echem: zdecydowana większość występów odbyła się przy wypełnionych salach, a reakcje publiczności były nadzwyczaj spontaniczne.

Po sukcesie albumu TROUBLE WITH THE BLUES, który jest czwartym w dorobku artystów (za miks i mastering albumu odpowiedzialne jest słynne ABBEY ROAD Studios w Londynie), w przygotowaniu są kolejne wydawnictwa: jedno studyjne i jedno koncertowe, które niebawem powinny doczekać się realizacji.  Album koncertowy, który jest w najbliższych planach wydawniczych, to zapis koncertu w Polsce (!!) w Studio im. Tadeusza Nalepy w Polskim Radio Rzeszów z roku 2015. Koncerty w ramach tej krótkiej trasy są jedyną okazją w Polsce, aby przed ukazaniem się kolejnego krążka wysłuchać "live" utworów z nadchodzącej płyty.
 
Gerry Jablonski - guit/voc
Peter Narojczyk - Harmonica
Grigor Leslie - Bass guit
Lewis Fraser - Drumms

www.gerryjablonskiband.com
Anybody – official video: https://www.youtube.com/watch?v=eAIOjA6Pcgs
 
Zapraszamy!
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS