Menu

Chick Corea, Chris Stapleton, G-Eazy, Diane Warren, Steve Winwood, Rob Thomas, Corey Glover, Kirk Hammett i wielu innych na nowej płycie Carlosa Santanya

Chick Corea, Chris Stapleton, G-Eazy, Diane Warren, Steve Winwood, Rob Thomas, Corey Glover, Kirk Hammett i wielu innych na nowej płycie  Carlosa Santanya
fot. Marylene_Eytier
„Blessings and Miracles” to jeden z najbardziej ambitnych, dopracowanych i magicznych albumów w bogatej karierze Santany. "Tytuł tego albumu pochodzi z mojego przekonania, że rodzimy się z niebiańskimi mocami, które pozwalają nam tworzyć szczęście i cuda" - mówi Santana. "Świat programuje nas jako niegodnych tych darów, ale my musimy wykorzystać światło, ducha i duszę - one są niezniszczalne i niezmienne. To są trzy główne elementy na tym albumie".


Do współpracy przy „Blessings and Miracles” poza Robem Thomasem, Santana zaprosił wielu znakomitych artystów, autorów tekstów i producentów, a wśród nich m.in. Chris Stapleton, G-Eazy, Diane Warren, Steve Winwood, Chick Corea, Rick Rubin, Corey Glover, Kirk Hammett, Ally Brooke, American Authors i Narada Michael Walden.


Na płycie znalazły się również brawurowe występy członków zespołu koncertowego Santany (m.in. żony artysty - perkusistki Cindy Blackman Santany i wokalisty Tommy'ego Anthony'ego), a także doskonały wokal i instrumenty klawiszowe syna gitarzysty, Salvadora Santany, oraz zachwycający wiodący wokal w jednym z utworów, jego córki, Stelli Santany.

Lista utworów:

1. Ghost of Future Pull / New Light
2. Santana Celebration
3. Rumbalero ( Carlos Santana, Salvador Santana, Asdru Sierra)
4. Joy (Carlos Santana, Steve Stapleton)
5. Move (Carlos Santana, Rb Thmas & American Authors)
6. Whiter Shade Of Pale (feat. Steve Winwood)
7. Break (feat. Ally Brooke)
8. She's Fire (Diane Warren, G-Eazy & Carlos Santana)
9. Peace Power (feat. Corey Glover)
10. America For Sale (feat. Kirk Hammett & Marc Osegueda)
11. Breathing Underwater (Carlos Santana, Stella Santana, Avi Snow, MVCA)
12. Mother Yes
13. Song For Cindy
14. Angel Choir/All Together (feat. Chick Corea & Gayle Moran Corea)
15. Ghost Of Future Pull II

źródło: BMG

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.