Menu

DEEP PURPLE - nowa data koncertu❗️

DEEP PURPLE - nowa data koncertu❗️
W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną na świecie trasa koncertowa Deep Purple "The Whoosh! Tour" zostaje przeniesiona na 2021 rok, a co za tym idzie również i data polskiego koncertu grupy zostaje przełożona. Polski koncert odbędzie się 13 października 2021 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w październiku tego roku, zachowują swoją ważność. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na koncert Deep Purple.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

Metal Mind Productions
zaprasza:

Deep Purple

The Whoosh! Tour

+ support

13.10.2021 - Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

źródło: Metal Mind Productions

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.