Menu

The Rolling Stones zapraszają na wirtualny koncert „GRRR Live!”

The Rolling Stones zapraszają na wirtualny koncert „GRRR Live!”
Kilkanaście dni przed premierą „GRRR Live!”, fani The Rolling Stones będą mogli obejrzeć ten wyjątkowy koncert z 2012 roku, po raz pierwszy od premiery w systemie pay-per-view.

Stream przygotowany we współpracy z Kiswe to zapis koncertu z 2012 roku, który został zorganizowany w ramach trasy celebrującej 50-lecie The Rolling Stones. Poza gwiazdami wieczoru, w show wzięli udział The Black Keys, Lady Gaga, Gary Clark Jr., John Mayer, Mick Taylor i Bruce Springsteen. Stream odbędzie się 2 lutego o 21:00 polskiego czasu. Bilety są dostępne na stronie RollingStonesNewark.com. Fani będą mogli udostępnić video selfies i oglądać filmy nagrane przez innych widzów koncertu.
Oryginalnie występ był dostępny jedynie w USA w systemie pay-per-view. „GRRR Live!” jest uważany za jeden z najwybitniejszych występów w karierze grupy. W setliście nie zabrakło ponadczasowych przebojów takich jak „It’s Only Rock ‘n’ Roll (But I Like It)”, „Honky Tonk Women”, „Start Me Up”, „Gimme Shelter”, „Sympathy For The Devil” czy „(I Can’t Get No) Satisfaction”.
W lutym do sprzedaży trafi album z największymi hitami w karierze Stonesów, nagranymi podczas jubileuszowej trasy zorganizowanej z okazji 50-lecia. Zarówno premiera płyty „GRRR Live!”, jak i globalna transmisja koncertu, pozwolą fanom z całego świata doświadczyć magii, do której dostęp mieli wcześniej tylko najwięksi szczęściarze.

źródło: Universal Music

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.