Menu

DOCTOR VISOR (horror/synth) powraca z nową EPką!

DOCTOR VISOR (horror/synth) powraca z nową EPką!
DOCTOR VISOR, znany pod pseudonimem Moloch to artysta muzyki elektronicznej i black metalu mieszkający w Opolu w Polsce.

Jego muzyczne inspiracje obejmują twórczość Johna Carpentera, Christophera Younga, Wojciecha Kilara, King Diamonda i wielu innych.

Jego muzyka wykracza poza klasyczne gatunki, łącząc sample, black metalowe riffy gitarowe i klasyczne syntezatory w dziwaczną mieszankę, która z łatwością może być ścieżką dźwiękową apokalipsy. Od czasu swojego debiutanckiego albumu w 2006 roku wydał kilka pełnometrażowych albumów, EP-ek i singli.

Zagrał liczne koncerty i festiwale muzyczne z Perturbatorem, Master Boot Record, Dance with the Dead i wieloma innymi. W swoim najnowszym wcieleniu, Doctor Visor, kontynuuje eksplorację pogranicza elektronicznego horroru.

W tej chwili Doctor Visor przygotowuje się do wydania nowej muzyki w postaci mini-albumu zatytułowanego „Watch The Skies!"

"Długo oczekiwany minialbum „Watch the Skies!" rozpoczyna się w miejscu, w którym zakończyło się poprzednie wydanie Doctor Visor – na Starym Cmentarzu! Zagrożenie ze strony Przedwiecznych objawia się na niebie! Tylko Doktor wie, jak to powstrzymać. Ale aby tego dokonać, będzie musiał pokonać swoje lęki i stać się człowiekiem, jakim było mu przeznaczone..." - komentuje muzyk.

EPka zostanie wydana 8 grudnia 2023 roku w formie cyfrowej oraz jako limitowana kaseta nakładem wytwórni Via Nocturna.

Tracklista:

Strona A:
01. At the Old Cemetery
02. The Silhouette of Doom
03. Miskatonic Mysteries
04. Watch the Skies!
05. Out of Time
06. The Eclipse

Strona B:
01. Nightrun87 - The Destroyers are Coming (Doctor Visor Remix) (tape only)
02. Sznur - Popłód (Doctor Visor Remix) (tape only)

źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.