Menu

SHRAPNEL STORM "Silo"

SHRAPNEL STORM "Silo"
SHRAPNEL STORM to fiński zespół grający old schoolowy death metal. W ich muzyce spodziewać się można miażdżącego death metalu utrzymanego w średnim tempie w połączeniu z thrash metalową rytmiką. Dotychczas zespół wydał dwie pełnowymiarowe albumy: „Mother War" (2015), „Shrapnel Storm" (2020), a dzisiaj odbywa się premiera trzeciego studyjnego albumu zatytułowanego „Silo".

W porównaniu z ich poprzednimi dziełami, nowy album "Silo" charakteryzuje się największą różnorodnością, jeśli chodzi o ogólny nastroj piosenek. To podróż pełna różnych emocji, które ukazują aspekty oddawania życia czemuś, w co się wierzy, czasem na próżno.

Nagraniem, miksem i masteringiem nowej płyty zajął się Daniel Rantanen w Danko Tones / JR Audio Studio w pierwszej połowie 2023 roku, a producentem albumu był Aadolf Virtanen. Za oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Ville Yrjola.

"Silo", nowy album grupy Shrapnel Storm na muzycznym rynku ukazuje się 6 października 2023 roku w formie cyfrowej oraz na płycie CD za pośrednictwem wytwórni Great Dane Records. Płytę CD można zakupić w sklepie internetowym wydawcy oraz na platformie Bandcamp.

1. Silo
2. Wastelands
3. Justice and Glory
4. Only Snake Here Is You
5. Alive Ammunition
6. Bring Me the War
7. Conquering the Gods
8. Icon of Destruction
9. Obey and Perish
10. Kinslayer
11. This Is Where I Fell


źródó: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.