Menu

Heavy Metal z Gercji - Hand Of Fate

Heavy Metal z Gercji - Hand Of Fate
fot. press
"Hand of Fate" powstało w grudniu 2014 roku. Narodziny zespołu były dość przypadkowe, ponieważ do początkowego składu trzech z 5 członków, dwóch zostało dobranych automatycznie... ponieważ w tym momencie taka była potrzeba. A ponieważ wydaje się, że wszystkie wątki rozwoju zespołu zostały dokonane „losowo”, nazwa zespołu również powstała w wyniku tego wydarzenia!

Hand Of Hate są pod głównymi wpływami brzmień epickich, symfonicznych, rockowych i metalowych poruszają się muzycznie w stylu Melodic Rock/Metal, wsłuchując się w ich ekspresję i dostosowując ją do własnych potrzeb.

Głównym celem jest wyrażanie się poprzez wypracowanie własnego charakteru i rozpoznawalnego stylu. Ich pierwszy album "Messengers of Hope" ukazał się około rok temu i jest dostępny na iTunes, Spotify, Google Play, Amazon i innych platformach cyfrowych, a także w formie fizycznej – CD.

We wrześniu 2019 roku dzielili scenę z Gusem G na jego koncercie w Mylos w Salonikach. Obecnie, po nieco wymuszonej przerwie ostatnich dwóch lat, pracują nad nowymi utwoprami i planują również występy na żywo.

Skład zespołu:
Alexandra Anagnostopoulou: wokal
John Hatzidimos: gitara prowadząca, programowanie
Tasos Gerasimou: gitara rytmiczna, chórki
Sotos Sofidis: bas
Teo Koutsos: Perkusja

źródło: Kostas Salomidis, HAND OF FATE

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.