Menu

Wkrótce ukaże się wyjątkowa płyta: A Day In Venice „IV”

Wkrótce ukaże się wyjątkowa płyta: A Day In Venice „IV”
Przygotujcie się na hipnotyzującą podróż po świecie art rocka, gdyż A Day in Venice wydaje swój nowy, urzekający album pt.„IV”. Ten wydany samodzielnie album ukaże się 6 czerwca 2023 roku. Czerpiąc inspirację z Dead Can Dance, Mogwai, Black Sabbath i Nicka Cave'a, „IV” to wysublimowana mieszanka awangardowego darku, prog rocka i post doomu, która zawładnie Twoimi zmysłami.

Andrej Kralj, wrażliwy i powściągliwy artysta z włoskiego płaskowyżu Kras, włożył w ten album całe swoje serce i duszę. „IV” charakteryzuje się wolnymi, medytacyjnymi tempami, harmoniczną precyzją i poetyckimi tekstami, które przenoszą Cię do innego świata. Dzięki swojemu indywidualnemu podejściu do muzyki album przywołuje porównania z twórczością Dead Can Dance, Nicka Cave'a i Petera Steele'a.

Ten 11-utworowy album prezentuje niezaprzeczalny talent Kralja w grze na wszystkich instrumentach, a szczególnych walorów dodaje także hipnotyzujący wokal Angelosa Kyprianosa i Amandy Onicee.

„IV” jest świadectwem przywrócenia godności muzyce jako sztuce. Muzyka płynie jak spokojna rzeka wijąca się przez surowy krajobraz, od czasu do czasu nawiązując do pełnych gracji ruchów węża przeplatającego się w wysokiej trawie.

źródło: Against PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.