Menu

Debiut z Chorwacji - Ocean Of Another !

Debiut z Chorwacji - Ocean Of Another !
fot. press
Pochodzący z chorwackiej sceny muzycznej zespół Ocean Of Another prezentuje nowy nurt w gatunku Metalcore, powstały na początku 2022 roku. W skład zespołu wchodzą doświadczeni artyści ze znanych chorwackich zespołów, takich jak Manntra, Pale Origins, Zenoth, Grapevine Babies, Cold Snap i Monox. band to połączenie utalentowanych dopływów w potężną muzyczną rzekę.

Ocean Of Another zagłębia się w otchłań zdrowia psychicznego, uzależnień i głęboko zakorzenionych zmagań w ludzkiej psychice. Ich muzyka nie oferuje szybkich rozwiązań, ale zaprasza do dialogu, zrozumienia i połączenia. W tym oceanie zachęcamy Cię do „Stania się kroplą”, dzielenia się swoimi doświadczeniami, lękami i bólami w ramach zbiorowego procesu uzdrawiania.

Dyskografia zespołu to na razie cztery sugestywne utwory, z których każdy jest uzupełniony wciągającym wideo dostępnym na ich kanale YouTube. Ich wyjątkowe podejście do muzyki rozciąga się nawet na poruszającą duszę akustyczną wersję utworu „Snuff” zespołu Slipknot.

Muzyka Ocean Of Another przyniosła im już uznanie, będąc uhonorowanym jako „Najlepszy debiutant” podczas rozdania nagród Ri Rock w grudniu 2022 roku. Ich najnowszy singiel „I Find it Hard to Feel Alive” przedstawia przejmującą opowieść o uzależnieniu i depresji , podkreślając ciemną ścieżkę, którą te nieszczęścia mogą nas sprowadzić w dół.

Kontrastując rozpacz w tekście, towarzyszący mu teledysk, po mistrzowsku wyreżyserowany przez wokalistę zespołu, Doriana Pavlovicia, celebruje miłość jako potężne antidotum na ciemność. Opowiada poruszającą historię bohatera ocalonego od śmierci i czyśćca przez przemieniającą moc miłości.

Dołącz do Ocean Of Another, gdy poruszają się po falach ludzkich emocji, rzucając światło na nasze wspólne zmagania i potencjał zbiorowego uzdrowienia. Stań się kroplą w ich oceanie i wyrusz w tę podróż zrozumienia i połączenia. Doświadcz mocy Metalcore jako naczynia współczucia i odporności, z Ocean Of Another na czele.

źródło: Against PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.