Menu

The Pau powraca z nowym singlem "Hipopotam"

The Pau powraca z nowym singlem "Hipopotam"
The Pau to młoda, silna i bezkompromisowa artystka, która od 2015 roku koncertuje w całej Europie. Uważana jest za jedną z najbardziej konsekwentnych i niezależnych autorek muzyki alternatywnej w Polsce. Tym razem The Pau zaprosiła do współpracy znanego producenta Kamila Patera. Efekty pracy Kamila można usłyszeć na albumach Marii Peszek, Darii ze Śląska, Jaaa!, Contemporary Noise Sextet i wielu innych. "Hipopotam" zapowiada duże zmiany w brzmieniu artystki. Kamil Pater dzięki swojej produkcji skutecznie wprowadza The Pau w nowy gatunek, który najcelniej określa słowo: CYBERPUNK.

Klip do utworu można obejrzeć pod tym linkiem:n https://youtu.be/H4oS3Nk0oNk

The Pau, czyli Paulina Dudek, to osobowość sceniczna, piosenkarka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów, malarka. Jedna z najważniejszych autorek młodego pokolenia tworząca PUNK ROCK w Polsce.

Projekt The Pau powstał w 2015 roku. Na koncertach artystka występuje z gitarą, a podkłady muzyczne odtwarza ze smartfona.

Podczas swojej działalności koncertowej występowała m.in. w Norwegii, Ukrainie, Czechach, Słowacji, Portugalii oraz w Niemczech.

źródło: Mystic Production

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.