Menu

BILLY HOWERDEL prezentuje nowy klip!

BILLY HOWERDEL prezentuje nowy klip!
Billy Howerdel to kompozytor, tekściarz, multiinstrumentalista i mózg mającej na koncie platynę supergrupy A Perfect Circle. Na wydanym tego lata, pierwszym solowym albumie „What Normal Was” pokłonił się swoim młodzieńczym inspiracjom, czyli post-punkowi i new wave. Słychać to wyraźnie na najnowszym singlu z płyty, „Ani”, do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez Mynxii White (Korn, Andy Black, Tinashe).


Trwający ponad cztery minuty klip operuje skromnym światłem, nadając dramatycznej fabule niesamowity efekt oświetlenia ulicznego. Gorączkowa narracja zestawiona jest z ujęciami Howerdela, który snuje swoją opowieść w tekście piosenki.


„Ani” to najnowsza odsłona serii powalających wizualnie klipów promujących „What Normal Was". Wcześniej słynny fotograf modowy, Jordan Hemingway, stworzył gotyckie wideo do „Free and Weightless”: (https://youtu.be/vfOY_cogv4s . Rizz z grupy Vowws przygotowała zaś teledysk do „Poison Flowers” https://youtu.be/3Z00_1yhahs - utrzymany w czerni i bieli, nawiązujący do okładki albumu.


To nie wszystko, czego dostarcza nam dziś Howerdel. Wspólnie z magazynem Revolver artysta wydał „What Normal Was” jako część serii ICONS.. Do wyboru jest sześć kolorowych, 180-gramowych, ręcznie numerowanych winyli, a także limitowana edycja specjalna z wirtualnym tokenem NFT zawierającym trójwymiarową okładkę albumu i skanowalny tag, pod którym znajdziemy wszystkie szczegóły płyty. Jej nakład wynosi jedynie 330 egzemplarzy.


źródło: http://openeyepr.pl

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.