Menu

Life Of Agony na wyjątkowym koncercie w Polsce!

Life Of Agony na wyjątkowym koncercie w Polsce!
Kultowa kapela ze Stanów Zjednoczonych wystąpi już 19 stycznia w Klub Proxima w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się pod szyldem „30 Years of River Runs Red”. Debiutancka płyta Life of Agony uznawana jest za jeden z najlepszych metalowych albumów wszech czasów.

Zespoły Prong oraz Tarah Who? zagrają przed Life Of Agony Famiglia w charakterze gości specjalnych.

LIFE OF AGONY
+
Prong
Tarah Who?

19.01.2023 Proxima, Warszawa

Otwarcie bram: 18:30

Start: 19:30

Ceny biletów:

170 zł (przedsprzedaż) / 200 zł (w dniu koncertu)


LIFE OF AGONY to amerykański alternatywny zespół metalowy z Brooklynu w Nowym Jorku, założony w 1989 roku przez wokalistkę Minę Caputo (wówczas znaną jako Keith Caputo), basistę Alana Roberta i gitarzystę Joeya Z. Do
tej pory zespół wydał sześć albumów studyjnych. Debiutancki album „River Runs Red” z 1993 roku, okrzyknięty został przez magazyn Rolling Stone jednym z najlepszych metalowych albumów wszech czasów.

PRONG to zespół łączący wpływy nowojorskiego hardcore'u i thrashu z industrialnymi dźwiękami, a także odrobiną groove'u w stylu Pantery. Wokalista Tommy Victor zaczynał swoją karierę, będąc dźwiękowcem w światowej sławy klubie punkowym CBGB w Nowym Jorku. Tam właśnie narodził się Prong.

TARAH WHO? to kobiecy duet łączący muzykę metalową z duchem punk rocka. Tarah Carpenter, pochodząca z Francji liderka zespołu, wykorzystuje swoją wybuchową naturę, by przekuwać ją w porywające tłum muzyczne
hymny.

źródło: Metal Mind Productions

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.