Menu

“Sinners of the Seven Seas” – drugi nowy singiel POWERWOLF

“Sinners of the Seven Seas” – drugi nowy singiel POWERWOLF
Fot. VDPictures
POWERWOLF, zespół, który ma już na koncie złote i platynowe płyty, prezentuje dziś “Sinners of the Seven Seas” - drugi singiel i teledysk z nadchodzącego albumu studyjnego “Wake Up The Wicked”, który ukaże się 26 lipca 2024 roku nakładem Napalm Records.
Niezwykły teledysk do tego singla kręcony był w Szwajcarii i na południu Francji. Główną lokalizacją jest historyczna replika słynnego trójmasztowego żaglowca z floty Magellana, którym żeglarz pierwszy raz opłynął świat. Replika była już miejscem, gdzie nakręcono kilka filmów i seriali.

Grzechy mogą być ekscytujące i piękne – udanej zabawy!

POWERWOLF to niewątpliwie jeden z obecnie odnoszących największe sukcesy zespołów heavy metalowych na świecie. Występy na najważniejszych festiwalach rockowych i metalowych, takich jak Wacken, Hellfest i Graspop, a także masowo wyprzedane koncerty jeszcze bardziej ugruntowały pozycję grupy na samym szczycie sceny. Wysokiej jakości wydawnictwa POWERWOLF są stale chwalone przez krytyków i fanów, a imponujące oficjalne teledyski, do tej pory odtwarzane były na różnych platfromach dziesiątki milionów razy.
Zamów swoją wersję albumu “Wake Up The Wicked” tutaj – pierwsze formaty już wyprzedane!

“Wake Up The Wicked” – długo oczekiwany następca niezwykle udanego poprzedniego albumu studyjnego “Call Of The Wild” (2021) – zostanie wydany tuż przed pierwszą w historii pełną trasą koncertową wielokrotnie nagradzanego zespołu po Ameryce Północnej, która rozpocznie się w sierpniu 2024 roku, a następnie trasa ta jako Wolfsnächte 2024, przeniesie się do Europy i będzie to największa europejska trasa tej grupy. Album “Wake Up The Wicked” został ponownie wyprodukowany przez wybitnego Joosta van den Broeka w Sandlane Recording Facilities i wyznacza nowy punkt odniesienia i niekwestionowany punkt kulminacyjny w karierze zespołu. Nowy album jest ciężki, zaskakujący i różnorodny. POWERWOLF pozostaje wierny swojemu brzmieniu i idzie o krok dalej, prezentując inny aspekt swoich umiejętności muzycznych i technicznych.

Od 20 lat POWERWOLF poszerza swój repertuar z dbałością o najwyższą jakość i dodaje do swojej niezwykłej dyskografii wiele utworów, które będą koncertowymi hitami. “Wake Up The Wicked” to kolejny album zespołu, który wzmacnia pozycję formacji jako wiodącej siły w świecie heavy metalu!

“Wake Up The Wicked” lista utworów:
1. Bless 'em With the Blade
2. Sinners of the Seven Seas
3. Kyrie Klitorem
4. Heretic Hunters
5. 1589
6. Viva Vulgata
7. Wake Up the Wicked
8. Joan of Arc
9. Thunderpriest
10. We Don't Wanna Be No Saints
11. Vargamor

POWERWOLF:
Attila Dorn – wokale
Falk Maria Schlegel – klawisze
Charles Greywolf – gitara
Matthew Greywolf – gitara
Roel van Helden – perkusja

źródło: press

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.