Menu

Bones Owens: zapowiedź albumu „Love Out Of Lemons”

Bones Owens: zapowiedź albumu „Love Out Of Lemons”
fot. press
Pochodzący z Nashville Bones Owens, przekracza granice gatunków muzycznych, łącząc alternatywnego rocka z country. Piosenki Owensa są surowe i słychać w nich esencję jego muzyki - granie na żywo. Bones zaprezentował dotychczas dwa single z nadchodzącego albumu - utwory „Goin' Back Where I Came From" i „Get It On".

„Energetyczny rock, który brzmi, jak moje występy na żywo, mówi o swojej nowej płycie Bones Owens. Muzyk nazywa siebie kameleonem, jeśli chodzi o podejście do muzyki. Odegrało ono kluczową rolę w jego własnej twórczości, ale także we współpracy z artystami reprezentującymi wszystkie gatunki.

Album „Love Out Of Lemons" składa się z 11 utworów. W nagraniach udział wziął perkusista Julian Dorio (The Whigs, Eagles of Death Metal), a na pozostałych instrumentach zagrali Owens i producent Paul Moak. Utwór „Born Again" Bones napisał wspólnie z Henrym Brillem (Phantogram, Jack Garratt), a kompozycja „Higher Than I Wanna Be" powstała we współpracy z Austinem Jenkinsem (Leon Bridges, White Denim).

Nagrany w The Smoakstack w Nashville album „Love Out Of Lemons" porusza tematy dotyczące miłości i nowych początków. To żywy, wielowarstwowy materiał, będący idealną ścieżką dźwiękową na lato.


Album „Love Out Of Lemons" ukaże się 12 lipca.


Lista utworów:


1. Love out of Lemons
2. Devil Gonna Getcha
3. For Keeps
4. Get It On
5. Summer Skin
6. Sinking Like a Stone
7. Born Again
8. Goin' Back Where I Came From
9. Don't Hold Out on Me
10. Higher Than I Wanna Be
11. You Some More

źródło: MYSTIC PRODUCTION

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.