Menu

Worms of Senses. Singiel 'Tiger' promuje album "Give Up!"

Worms of Senses. Singiel 'Tiger' promuje album "Give Up!"
fot.press
Wydany niedawno album "Give Up!" zespołu Worms of Senses spotkał się bardzo pozytywnymi opiniami i dostał wiele pozytywnych recenzji. Zespół grany był w wielu audycjach i wystąpił też na żywo w audycji Wojciecha Manna "Koncert po omacku".

Dzisiaj przedstawiam kolejny singiel, który promuje to wydawnictwo. Utwór 'Tiger' pochodzi z płyty "Give Up!" i powstało do niego wideo.

Worms of Senses to zespół grający muzykę w której mieszają się takie gatunki jak: rock, mathrock, pop, psychodelia, jazz, elektronika, eksperyment. Grupa założona została przez muzyków znanych z m.in. Searching For Calm, Fair Weather Friends, ARRM, 52um, czy Æther Ctrl.


"'Tiger' to pierwszy utwór, który skomponowaliśmy w tym składzie. Oznacza przebudzenie, nowy początek. Mówi też o dysonansach których doświadczamy w kontakcie z rzeczywistością online." Worms of Senses mówią o singlu.


"Dedykujemy go dzieciakom, sami przypominając sobie jak to było skakać po kanapie słuchając nowych, dzikich dźwięków. Tiger to dwa światy, nieskrępowana dzikość, oraz melancholia związana z oczekiwaniem końca."


Album dostępny jest na CD i na winylu


Wydawnictwo: Music Corner Records


Worms of Senses to:
Michał Maślak – wokale, gitary, synthy
Rafał Miciński – bas, fx
Piotr Jeziorko – perkusja, synthy, pady

Worms of Senses zagrają koncerty:
22.06: Chmury, Warszawa, razem z .WAVS i Tekla Goldman
28.06: Piąty Dom, Katowice, razem z .WAVS

źródło: Filip Sarniak

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.