Menu

KILLSORROW wypuścił nowy, klimatyczny singiel "Eyes"

KILLSORROW wypuścił nowy, klimatyczny singiel "Eyes"
KILLSORROW powstał w 2008 roku w Krakowie z inicjatywy gitarzysty Michała Sokoła. Skład zespołu zmieniał się wielokrotnie, by w 2015 roku ostatecznie ustabilizować się. Każdy z członków zespołu to doświadczony muzyk, który zagrał setki koncertów i supportował światowej klasy zespoły, takie jak Vader, Decapitated, Electric Light Orchestra, Focus, Paradise Lost, Hate, Hunter, Kat, Acid Drinkers, TSA.

Polski postapokaliptyczny metalowy zespół KILLSORROW muzykę na swój trzeci album zatytułowany „Wasteland Chronicles" nagrał w Heinrich House Studio (Azarath, Behemoth, Masachist) i Studio Centrum. Całość została zmiksowana i zmasterowana przez Fredrika Nordströma w Fredman Studio (In Flames, Arch Enemy, Sabaton, Dimmu Borgir, Septicflesh) w Goteborgu. Okładkę przygotował duet Zbigniew Józefczyk i Michał „Xaay" Loranc (Evangelist, Kamelot, Konkhra). Na nowym albumie zespół prezentuje nowe muzyczne oblicze, gra mieszankę melodii i agresywności Trivium i In Flames z chwytliwymi riffami Iron Maiden oraz progresją Evergrey i Kamelot.

3 listopada 2023 roku zespół wydał album w formacie fizycznym na płycie CD, którą można zakupić poprzez oficjaną stronę internetową.

W międzyczasie formacja zaprezentowała teledyski do utworów (Home Sweet Home, Parasite Symphony, Straight To Hell) w ramach tryptyku.

Jesteśmy na kilka dni przed premierą serialu "Fallout", świętujemy to wydarzenie i mamy nadzieję, że okaże się równie dobry co gry. Jednocześnie niemal zbiega się to z premierą naszego kolejnego utworu, który jest trochę bardziej orientalny i opowiada o oczach wypalonych słońcem. Gościnnie pojawiła się w utworze moja żona - Anna Tran Van, która w nim śpiewa i gra solo na altówce. - opowiada Michał Sokół, lider zespołu.

źródło: Solid Rock PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.