Menu

Here on Earth oraz The POKS zagrają w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie

Here on Earth oraz The POKS zagrają w Pubie Spółdzielczym w Rzeszowie
Od 10 lat katowicka grupa Here on Earth tworzy wysoko oceniane rockowe kompozycje wyróżniane przez wielu dziennikarzy i setki fanów w Polsce i na świecie. Ich muzykę mogliście usłyszeć w Trójce, Antyradiu, Rock Serwisie i wielu innych stacjach radiowych. Here on Earth ma na swoim koncie 3 albumy, z czego ostatni "Nic nam się nie należy", został wydany przez zespół w 2022 roku i był to pierwszy album zespołu z polskimi tekstami. Zespół koncertuje w całej Polsce i tym razem zamierza odwiedzić Pub Spółdzielczy w Rzeszowie, gdzie wystąpi wraz z krakowską grupą The POKS.

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie Here on Earth & The POKS już 18 kwietnia do Pubu Spółdzielczego przy ul. Fredry 4. Startujemy o godzinie 18:30. Wstęp 30zł.

O zespołach:

Here on Earth
Katowicki zespół Here on Earth powstał w pierwszej połowie 2014 roku. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy oraz opublikowany w sieci singiel K.A.T.E., który przez wiele tygodni znajdował się na liście TurboTop w AntyRadiu. Ostatni album “Nic nam się nie należy”, który premierę miał w sierpniu 2022 roku, był pierwszym albumem wydanym w języku polskim.
Bardzo dobre recenzje muzyki Here on Earth gościły w wielu polskich oraz zagranicznych wydawnictwach i portalach, m.in. Teraz Rock, Top Guitar, Eclipssed czy Fireworks. Zespół ma na swoim koncie występy m.in. na Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu, Warsaw Prog Days w Warszawie, Prog the Night w Łodzi, czy Progolucja Październikowa we Wrocławiu, współdzieląc scenę m.in. z zespołami Soen, Long Distance Calling, Collagez, Anvision czy Cochise.

The POKS to polski zespół muzyczny, założony w 2015 roku w Krakowie. Grupa tworzy rock alternatywny inspirowany brytyjską sceną indie, folk oraz islandzkim post-rockiem. W 2021 oraz 2022 roku zespół wystąpił na Dużej Scenie Festiwalu w Jarocinie. The POKS to zespół, który nie boi się eksperymentować z różnymi gatunkami. Podstawą ich wyrazu jest autentyczność przekazywanych emocji podczas koncertów.
W maju 2023 roku zespół wydał swój debiutancki album „Ja człowiek”.


źródło: press

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.