Menu

Premiera albumu "Od Nowa" zespołu CZEKANIEM!

Premiera albumu "Od Nowa" zespołu CZEKANIEM!
fot. press
W ostatnim dniu listopada CZEKANIEM ogłosiło premierę swojego debiutanckiego albumu "Od Nowa". Długo wyczekiwany debiut oryginalnego bydgoskiego zespołu miał po drodze do publikacji trochę przeszkód, ale w końcu już ostatecznie skrystalizowana formacja oddaje pod ocenę swoją pierwszą płytę.

Tytuł "Od Nowa" nie jest przypadkowy. Prace nad albumem rozpoczęły się jeszcze przed pandemią, następnie przed nią zatrzymane, ruszyły ponownie, a zespół uległ istotnym przeobrażeniom, aby wreszcie osiągnąć dla twórców zadowalający poziom. Weszli także w kooperacje M-Art Mundus a ich pierwsze kroki koordynowane są przez management.

Przed pojawieniem się płyty była ona promowana dwoma singlami, pierwszy pod tytułem "Ja pamiętam" ukazał się w czerwcu 2023 roku i pojawił się w kilku rozgłośniach radiowych, do drugiego zatytułowanego "Miasto Świateł" został dodatkowo zrealizowany klip, a premiera medialna miała miejsce we wrześniu.

Kilka dni temu zaprezentowano okładkę albumu a już dziś płyta jest dostępna fizycznie. Będzie można ją zakupić podczas pierwszych koncertów promujących, które odbędą się , premierowo w rodzinnym mieście zespołu Bydgoszczy 7 stycznia 2024 roku w Klubie Eljazz, a następnie w Ośrodku Kultury w podwarszawskiej Zielonce w dniu 28 lutego 2024.

Oczywiście zgodnie duchem czasu płyty "Od Nowa" można będzie również posłuchać na najważniejszych stremingach - TUTAJ - https://frontl.ink/dwq6pdz

Na płycie znalazło się 12 oryginalnych utworów w kompozycji całego zespołu w składzie: Weronika Reszka, Sebastian Stala, Szymon Lewandowski, Leszek Dąbrowski, i Maciej Boleski, a teksty do utworów stworzył pianista kapeli Sebastian Stala .

fot. Czekaniem w studio z nową płytą 2023 .

źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.