Menu

Bruce Dickinson: premiera singla i wideo 'Afterglow Of Ragnarok'

Bruce Dickinson: premiera singla i wideo 'Afterglow Of Ragnarok'
fot. JohnMcMurtrie
Światowa premiera pierwszego singla Bruce'a Dickinsona, który zapowiada jego siódmy w karierze solowy album studyjny "The Mandrake Project". Do tego utworu powstało niesamowite wideo, wśród którego twórców jest Tony Lee - pisarz i twórca komiksów, pracujący dla m.in Marvel, DC Comics, czy 2000AD. Poza tym, projekt "The Mandrake Project" zakłada wydanie 3 serii komiksów.


Wczoraj w nocy Bruce Dickinson pokazał wideo do 'Afterglow Of Ragnarok' na największym konwencie komiksowym w Brazylli, w Sao Paolo - CCXP23. Razem z wideo zaprezentował też 8 stronicową zapowiedź serii komiksów, które są częścią projektu "The Mandrake Project".

Album "The Mandrake Project" ukaże się 1 marca 2024 roku dzięki wytwórni BMG. Na płycie znalazło się dziesięć utworów, które Bruce Dickinson stworzył razem ze swoim wieloletnim współpracownikiem i producentem Royem Z.

Bruce wcześniej już opowiadał o singlu 'Afterglow Of Ragnarok': "Jak przystało na taki tytuł, jest to ciężki utwór, którego główną oś stanowi potężny riff... ale jest tam także melodia w refrenie, która pokaże światło i cień, jakie niesie ze sobą reszta albumu.".

Wideo, które powstało do tego utworu jest autorstwa m.in twórcy komiksów Tony'ego Lee (m.in X-Men, Doctor Who, Spider-Men) i przedstawia Dr Necropolis - głównego wroga całego "The Mandrake Project".

Częścią całego projektu "The Mandrake Project" jest też komiks. Będą to 3 serie opowieści, których premiera będzie 17 stycznia 2024 r.

źródło: Filip Sarniak BMG

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.