Menu

Steve Hogarth - bombki, tequila i kolędy.

Steve Hogarth - bombki, tequila i kolędy.
Trwa odliczanie do 7 grudnia, kiedy to w łódzkiej Wytwórni wystąpi Steve Hogarth - jeden z najbardziej charyzmatycznych wokalistów progresywnej sceny i głos legendarnego zespołu Marillion. Koncert będzie miał wyjątkowy, świąteczny charakter i specjalną listę utworów.

"Na scenie będzie stała choinka, ludzie będą mogli przynieść swoje bombki i powiesić je między utworami. A gdy to zrobią, poczęstuję ich szotem tequilli." - tak o nadchodzącym polskim koncercie opowiada Steve Hogarth w wywiadzie dla serwisu Cantara Music - "Zazwyczaj zapraszam pojedyncze osoby z publiczności na scenę i rozmawiamy. To jest bardzo ważny element moich koncertów, bo odbywają się one pod hasłem ‘Wieczór ze Stevem Hogarthem’ i nie mają one wyłącznie aspektu muzycznego (...). Zdarza mi się też czytać na scenie mój dziennik oraz grać takie utwory, na które mam w danym momencie ochotę. I tak - w przypadku tego koncertu, o którym rozmawiamy, pojawią się piosenki świąteczne. Tu akurat wybór jest spory, bo może to być i „White Christmas”, a mogą też być to tradycyjne świąteczne pieśni angielskie. Kto wie – być może zaśpiewam też jakąś polską kolędę ."

A jakie konkretnie utwory pojawią się w łódzkiej Wytwórni - będzie można przekonać się już 7 grudnia - na pewno czeka nas magiczny i wyjątkowy wieczór. Zapraszamy serdecznie, bilety jeszcze w sprzedaży!

Metal Mind Productions

zaprasza

h natural

(STEVE HOGARTH)

07.12.2023 – Łódź, Wytwórnia

Otwarcie bramek: godz. 19.00

Rozpoczęcie koncertu: godz. 20.00


Ceny biletów (w przedsprzedaży/ siedzące):
Kategoria 1 - 250 PLN
Kategoria 2 - 220 PLN
Kategoria 3 - 210 PLN
Kategoria 4 - 190 PLN


Steve Hogarth jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki progrockowej na świecie. Posiadacz niesłychanej skali głosu od ponad 30 lat stoi na czele zespołu Marillion, z którym nieustannie święci sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem „h” zatytułowany „Ice Cream Genius”. Materiał nagrywał razem z keybordzistą Porcupine Tree – Richardem Barbieri – oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie: Davem Gregorym i Clemem Burke. Jego solową dyskografię zamyka wydany w 2017 roku album „Colours Not Found In Nature”, nagrany ze szwedzkim zespołem Isildurs Bane, natomiast w marcu zeszłego roku ukazała się najnowsza płyta Marillion, "An Hour Before It's Dark".

Steve Hogarth to nie tylko niezwykły talent, ale też wyjątkowa osobowość, co potwierdzi każdy, kto choć raz miał szansę być na jego koncercie. Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym obok jego solowych dokonań i utworów z repertuaru zespołu Marillion nie zabraknie również piosenek wykonawców, których darzy szczególnym sentymentem. Co więcej, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie wdaje się w rozmowy z widzami, podczas których opowiada anegdoty ze swojego życia. To będzie wyjątkowy wieczór, zapraszamy!

http://www.stevehogarth.com/

https://www.facebook.com/IceCreamGenius


źródło: Metal Mind Productions

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.