Menu

Bruklin zapowiada debiut utworem o Łodzi 'Liny i bruk'. Producentem Andrzej Puczyński

Bruklin zapowiada debiut utworem o Łodzi 'Liny i bruk'. Producentem Andrzej Puczyński
fot.K.Wyżyński
Bruklin, zespół rockowy z Łodzi opublikował dzisiaj utwór 'Liny i bruk'. Ten singiel poświęcony jest miastu-matce zespołu i opowiada o osobistej relacji z miejscem, w którym wychowywali się, dorastali i mieszkają muzycy Bruklin.

'Liny i bruk' to kolejna zapowiedź debiutanckiego albumu Bruklin, który ukaże się na jesieni tego roku. Za jego produkcję odpowiada Andrzej Puczyński, legendarny producent znany ze współpracy z takimi artystami jak Hey, De Mono, Edyta Bartosiewicz i Kasia Kowalska.

"Utwór opisuje przywiązanie człowieka do miasta-matki. Miejsca w którym się wychował, dorastał i spędził jedne z piękniejszych chwil swojego życia. Zespół Bruklin powstał w Łodzi i tam też znajduje się nasza mała ojczyzna, dla jednych miasto żuli, a dla nich miejsce gdzie wszystko się zaczęło." tak o powstaniu piosenki 'Liny i bruk'' pisze autor tekstu i wokalista Bartłomiej Makrocki.

Bruklin to kwintet z Łodzi grający klasycznego rocka. W swoich utworach łączy gitarowe brzmienie z miejską poetyką tekstów autorstwa Bartłomieja Makrockiego - wokalisty i frontmana grupy.

'Liny i bruk' to kolejny singiel zespołu, który zapowiada wydanie debiutanckiej płyty na jesieni 2023 roku. Poprzednim singlem był 'Wspomnienie'

źródło: Filip Sarniak

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.