Menu

Austriacka CHOROSIA (prog sludge) wyda nową EPkę

Austriacka CHOROSIA (prog sludge) wyda nową EPkę
fot. press
CHOROSIA to prog/post-sludge metalowy zespół pochodzący z Wiednia w Austrii i został założony w 2017 roku. Formacja ma na swoim koncie wydane dwa pełne albumy, koncertówkę, a obecnie przymierza się do premiery nowego materiału w formie długo wyczekiwanej EPki! Premiera EP „Stray Dogs", została zaplanowana na 15 września bieżącego roku nakładem Grazil Records i Kvlt und Kaos Productions. Pre-order jest dostępny na Bandcampie.

Nowy materiał to 35-minutową muzyczna odyseja, łączącą surową moc i nawiedzone melodie wypełniona growlem. „Stray Dogs" składa się z pięciu urzekających utworów, z których każdy oferuje naprawdę unikalny świat dźwięków. Od fascynującego tytułowego utworu otwierającego po hipnotyzujące instrumentalne interludium „Tintinnabula" i naładowany emocjonalnie epicki „Reflections", Chorosia prezentuje swój wielopłaszczyznowy kunszt.

EPka została wzbogacona grafiką Oriona Landaua, znanego ze współpracy z Yob, Russian Circles, Inter Arma i Red Fang.

Anto kometuje: "Stray Dogs" to tytuł, który przyszedł mi do głowy po wizycie w moim rodzinnym mieście. Z jakiegoś powodu ciągle myślałem o bezpańskich psach na ulicach "mojego" miasta. Mniej więcej w tym samym czasie dotarła do mnie wiadomość, że lokalny klub myśliwski postanowił rozwiązać problem bezpańskich psów na ulicach. Tak. Jak myślisz, jak to rozwiązali? Podpowiem: u nas w okolicy nie ma schroniska dla psów ani niczego podobnego. Po prostu bardzo mnie to wkurzyło. Biedne psy nie wybrały życia ani śmierci w ten sposób. Więc tak, właśnie tam, na kanapie, podniosłem swój akustyk i pokręciłem się wokół, i wyszedł główny riff Stray Dogs.".

Tracklista:

1. Stray Dogs
2. The Shrike (Fire Assault)
3. Tintinnabula
4. Reflections
5. Hands, Switchblades, and Vile Vortices


źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.