Menu

SMASH INTO PIECES Nowy singiel - „WATCHING OVER YOU”

SMASH INTO PIECES  Nowy singiel - „WATCHING OVER YOU”
fot. Maria Janzon
Smash Into Pieces od czasu wydania swojego trzeciego albumu, “Rise And Shine” stał się już dobrze rozpoznawalną grupą na międzynarodowej scenie rockowej. Zespół znany jest ze swojego apokaliptycznego wizerunku, rockowego brzmienia oraz serii teledysków zrealizowanych z kinowym rozmachem, a ich mistyczny lider, APOC jest prawdopodobnie najbardziej przyciągającym wzrok członkiem grupy.

Na początku tego roku grupa wzięła udział w szwedzkich eliminacjach do Eurowizji, wygrała swój podkonkurs i przeszła od razu do finału, gdzie ostatecznie zajęła trzecie miejsce z utworem “Six Feet Under”. Singiel natychmiastowo stał się radiowym hitem i w rodzinnej Szwecji pokrył się platyną w niespełna 12 tygodni, a sam zespół ogłosił, że zamierza kontynuować historię ARCADII. Po takich nowych utworach jak „The Tide” oraz „Flow” przyszła kolej na kolejny singiel i teledysk – “Watching Over You”.

“Watching Over You” zapowiada nową studyjną płytę Smash Into Pieces. Piosence towarzyszy teledysk, który zobaczyć można tutaj. Nowy album Szwedów ukaże się w październiku tego roku.

Ale ich historia na tym się nie kończy. Dzięki licznym występom w krajowych programach telewizyjnych i zbliżającej się europejskiej trasie koncertowej (październik – grudzień br.) Smash Into Pieces wciąż wznosi się na nowe wyżyny. Ich poświęcenie i doskonałość w każdym aspekcie kariery gwarantują fanom niezapomniane wrażenia.

Nie przegap fenomenu, jakim jest Smash Into Pieces. Dołącz do podróży, poczuj energię i zobacz moc ich muzyki, gdy na nowo definiują granice kinowego rocka. Jak anonsuje sam zespół: “Przeszkody są po to, aby je łamać, marzenia są po to, by je realizować. Wszystko, co stoi między nami a naszymi marzeniami, rozbijamy na kawałki”.

Zespół Smash Into Pieces powstał 15 lat temu w Örebro i ma na swoim koncie 7 płyt, z czego ostatnia, “Disconnect”, ukazała się we wrześniu zeszłego roku. Grupa wydała już ponad 40 singli, a na wszystkich platformach single oraz charakterystyczne teledyski, zyskały już ponad pół miliarda odtworzeń.


Więcej informacji:
Website Spotify YouTube Facebook Instagram Twitter TikTok Smash Heads

źródło: Asia Szyra

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.