Menu

WELMOED ujawnia utwór z debiutanckiej płyty

WELMOED ujawnia utwór z debiutanckiej płyty
WELMOED to projekt Thijsa Muldersa (Asklepeion, Misanthropia), którego początek datuje się na 2018 rok. Nazwa WELMOED zostało wybrana ze względu na skojarzenia z dążeniem do celu i siłą woli. Muzycznie jest to atmosferyczny rock połączony z elementami post-rocka oraz klasycznego post-black metalu i shoegaze'u.

Thijs (lider projektu) napisał cały materiał, a do realizacji zaprosił wokalistkę Veerle Kiliaan (SHE!), wokalistę Bram Koller (Misanthropia), a na perkusji zagrał Hugo de Waal (Misanthropia).

„Ask & Embla" to album, który lirycznie wykorzystuje motywy mitologii, zwycięstwa i straty oraz metaforyczne odniesienia do oszustwa poprzez religię.

Muzyka została zmiksowana i zmasterowana przez Dion Vermaes w Dion Vermaes Audio Engineering. Okładkę i layout wykonał Jan Örkki Yrlund, który współpracował z takimi zespołami jak Amberian Dawn, Cytotoxin, Manowar, Korpiklaani, Týr. Logo zespołu wykonał Daniela Neagoe. Zdjęcie zespołu - Pally JVisuals & Feey.

Debiutancki album ukaże się cyfrowo i na CD we współpracy z polską wytwórnią Via Nocturna. Premiera przewidziana jest na 28 lipca 2023 roku. Przedsprzedaż jest dostępna w sklepie internetowym.

Pierwszy singiel zatytułowany "Verlossend Vuur" można odsłuchać: https://youtu.be/7BzwTwTzMvI


Tracklista:

01. Naga
02. Ask & Embla
03. De Zee en Haar Heimlijk Rijk
04: Legioen
05. Verlossend Vuur


źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.