Menu

CieszFanów Festiwal - LUCCIOLA LADIES ROCK CAMP

CieszFanów Festiwal - LUCCIOLA LADIES ROCK CAMP
Tegoroczna edycja CieszFanów Festiwal będzie wyjątkowa, również ze względu na tematy dotyczące kobiet. Jedną z unikatowych propozycji będzie Lucciola Ladies Rock Camp czyli warsztaty dla kobiet, na których pod okiem doświadczonych muzyczek opanują podstawy gry na instrumencie przez siebie wybranym, poczują jak pracuje się w zespole rockowym, przygotują kilka piosenek i w wielkim finale wystąpią na Scenie Alternatywnej CieszFanów Festiwal.

Nauczycielkami będą:

Julia Szostek – gitarzystka Rosa Vertov, jednego z najciekawszych postrockowych zespołów w Polsce. Jest także badaczką i antropolożką muzyki. W Luccioli i Karioce uczy już siedem lat.

Żaneta Seweryn – absolwentka perkusji Studiów Podyplomowych na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Jest muzykiem solistą w orkiestrze Opery Krakowskiej. Gra też w zespole Gabi Gang, a kiedyś bębniła w grupie Translola z Ewą Langer, pomysłodawczynią Luccioli.

Agata Bargiel – twórczyni Księżycowego Domu i strony MOC Głosu. Wokalistka, która o głosie wie prawie wszystko. Od kilkunastu lat zajmuje się treningiem głosu łącząc metody jogi, teatru fizycznego, elementów medytacji uważności, praktycznej emisji głosu oraz podstaw terapii głosem.

Joanna Kucharska – basistka, gitarzystka i wokalistka trójmiejskich zespołów Lonker See, Kiev Office. Joanna prowadzi też swój autorski projekt Black Mynah, a pod szyldem Sztukodzieło zajmuje się grafiką, animacją i poligrafią dla branży muzycznej.

Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 16 Pań, które zaczną zajęcia już 12 sierpnia.

Kwestionariusz zgłoszeniowy i regulamin są dostępne pod adresem: http://lucciola.cieszfanow.pl/

Zgłaszać się można do 29 czerwca 2023

Organizatorką i pomysłodawczynią Lucciola Ladies Rock Camp jest Ewa Langer. Pod tym linkiem możecie znaleźć filmik zachęcający do udziału w warsztatach.

żródło: Leszek Gnoiński - rzecznik prasowy

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.