Menu

ALICE COOPER zapowiada nowy album!

ALICE COOPER zapowiada nowy album!
Alice Cooper - ikona muzyki, członek Rock and Roll Hall of Fame - zapowiada nowy studyjny album zatytułowany "Road". Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest kompozycja "I'm Alice".

Wyprodukowany przez wieloletniego współpracownika Coopera, Boba Ezrina, został napisany, skomponowany i nagrany z dobrze znaną, zaufaną ekipą muzyków - Ryanem Roxie (gitara), Chuckiem Garricem (bas), Tommym Henriksonem (gitara), Glenem Sobelem (perkusja) i Nitą Strauss (gitara). "Road" łączy starą muzyczną szkołę Alice'a z natychmiast rozpoznawalnym charakterem i mnóstwem świeżej energii. To wszystko, czego możecie oczekiwać od albumu Coopera - i więcej.

"Na 'Road' chciałem, aby cały zespół był zaangażowany w tworzenie wszystkich piosenek" - mówi Alice. "Z moim zespołem widzę się tylko, kiedy jesteśmy w trasie. Dlatego zależało mi, aby skład był silny i zwarty nie tylko podczas koncertów, ale także na nagraniach. Kiedy masz przy sobie tak znakomitych muzyków, naprawdę możesz się nimi popisywać. Tym albumem to właśnie robię".

Album „Road" będzie miał swoją premierę 25. sierpnia.

Tracklista:

1. I'm Alice
2. Welcome To The Show
3. All Over The World
4. Dead Don't Dance
5. Go Away
6. White Line Frankenstein
7. Big Boots
8. Rules Of The Road
9. The Big Goodbye
10. Road Rats Forever
11. Baby Please Don't Go
12. 100 More Miles
13. Magic Bus

źródło: http://openeyepr.pl

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.