Menu

TARJA zapowiada album „Rocking Heels: Live at Metal Church"!

TARJA zapowiada album „Rocking Heels: Live at Metal Church"!
„Rocking Heels: Live at Metal Church" jest zapisem kameralnego koncertu w wyjątkowej scenerii Wacken Church. Album ukaże się 11 sierpnia 2023 roku i będzie pierwszym wydawnictwem z koncertowej serii „Rocking Heels", na którą złoży się sześć płyt. Koncert Tarji, w którym uczestniczyło zaledwie 300 fanów otworzył Wacken OpenAir Festival w 2016 roku. Z akompaniamentem fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, Tarja zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, w tym „Numb" Linkin Park, „The Unforgiven" Metalliki, kompozycje autorstwa Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne.
Pierwszy singiel zapowiadający album, cover „Numb" Linkin Park, doskonale oddaje kameralną atmosferę koncertu w Wacken Church. Zniewalająco piękny wokal Tarji dodaje eterycznej magii do majestatycznej warstwy instrumentalnej. Piosenka porusza tematy emocjonalnej izolacji, frustracji i walki o znalezienie własnej tożsamości w świecie, który często wydaje się przytłaczający.
Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album „Rocking Heels: Live at Metal Church" to gratka dla fanów Tarji, a także wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestniczenia w tym ekskluzywnym wydarzeniu.
Wydawnictwo „Rocking Heels: Live at Metal Church" ukaże się jako limitowany Vinyl 2LP i CD.


Lista utworów:


1. Always With Me, Always With You (Joe Satriani)
2. Numb (Linkin Park)
3. Alias (In Flames)
4. Vermillion Pt. 2 (Slipknot)
5. Trust (Megadeth)
6. Ohne Dich (Rammstein)
7. Afterlife (Avenged Sevenfold)
8. The Living End (Tarja)
9. The Unforgiven (Metallica)
10. Sleeping Sun (Nightwish)
11. I Walk Alone (Tarja)
12. Ave Maria (Tarja)źródło: MYSTIC PRODUCTION

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.