Menu

Metal: nadchodzi PARACRONA !

Metal: nadchodzi PARACRONA !
fot. press
Czy jesteś fanem Dimmu Borgir, Arch Enemy, Satyricon lub In Flames? Przygotuj się, Twoim światem zatrzęsie PARACRONA!

PARACRONA narodziła się, gdy ścieżki Ringo Christiaana Van Droffelaara i Øysteina Hansena skrzyżowały się na metalowym festiwalu W:O:A w 2007 roku. Połączyli swoje muzyczne umiejętności, tworząc unikalne brzmienie, które nazywają „Quantum Realism Metal” lub „Titanium”. Ich muzyka to potężna mieszanka różnych stylów metalowych, prog rocka, muzyki klasycznej, a nawet popu.

Oprócz Tworzenia nastrojowych melodii, teksty PARACRONA kładą nacisk na rozwój duchowy, opór wobec ucisku i eksplorację osobistych doświadczeń. Ich muzyka to nie tylko doznania słuchowe – to odzwierciedlenie drogi życiowej jej twórców.

Pomimo poważnych wyzwań, diagnozy raka, Ringo i Øystein dążyli do ukończenia albumu. Zmiksowany i zmasterowany przez legendarnego Fredrika Nordströma w renomowanym Studio Fredman, album jest świadectwem ich poświęcenia i stanowczości.

W ich zespole jest także Baard Kolstad, który swoimi umiejętnościami gry na perkusji tchnął życie w utwory „Carry The Cross” i „Thriller”. Wokale w tle są wzbogacone czarującym głosem Siri Valdman, Płonącego Ducha Maata.

Podczas koncertów na żywo zobaczycie Ringo na wokalu, Øysteina na gitarze prowadzącej, Gregga Rolanda na basie, Laszlo Juhosa na perkusji i Auduna Melbye na gitarze rytmicznej. Każdy członek przyczynia się do tego, aby każdy występ był tak intensywny i niezapomniany, jak ich nagrania.

źródło: Agains PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.