Menu

The Luka State prezentują video „Two Worlds Apart”!

The Luka State prezentują video „Two Worlds Apart”!
fot. press
Już 10 marca ukaże się drugi album The Luka State zatytułowany „More Than This”. Muzycy zaprezentowali kolejny utwór nadchodzącej płyty, któremu towarzyszy klip. Conrad Ellis, wokalista i gitarzysta, mówi: Utwór „Two Worlds Apart” opowiada o walce, którą wszyscy toczymy z własnymi umysłami. Czasami możemy poczuć się jak dwie zupełnie różne osoby. Ta piosenka jest o tym uczuciu, o chwytaniu życia dwiema rękami i próbie przejęcia nad nim kontroli.

Oficjalne wideo wyreżyserował Jim de Whalley, który wyjaśnia: „Pracując z basistą, Samem, nad okładką albumu, naprawdę chcieliśmy ożywić historię chłopca. Frankie, bliski przyjaciel zespołu, młody chłopak nerwowo spacerując po Winsford przedstawia niewinność z surowością”.

„Two Worlds Apart” dołącza do utworów „More Than This”, „Stick Around”, „Bring Us Down”, „Oxygen Thief” i „Matter of Fact”, które zapowiadały nadchodzący albumu. Pokazują one szerokie spektrum dźwiękowe, od punka po indie-rock, łączy je bezkompromisowość i przyświeca duch DIY. Album „More Than This” to zestaw utworów, który będzie rezonował z fanami Arctic Monkeys, Biffy Clyro i Frank Carter & The Rattlesnakes.

Album „More Than This” stanowi ogromny krok naprzód w stosunku do debiutanckiego albumu The Luka State „Fall In Fall Out”. The Luka State są pewni siebie, a ich utwory melodyjne, bezpośrednie i zaangażowane. W muzyce The Luka State można usłyszeć ślady poprzedników: zuchwałość Arctic Monkeys, niesamowitą intensywność i spójność Biffy Clyro oraz punkowy charakter The Jam. Muzycy The Luka State mieszkają w Winsford, małym mieście w hrabstwie Cheshire. Łączy ich przyjaźń, która triumfuje nad twórczym trudem i niedogodnościami tras koncertowych, które stały się codziennością zespołu.

W ubiegłym roku The Luka State ponownie zwrócili na siebie uwagę swoimi żywiołowymi i pełnymi treści piosenkami. Ich najnowsze utwory zostały wyróżnione na 6 Music oraz BBC Introducing i cieszyły się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Teraz The Luka State intensyfikują swoje działania, zapowiadając premierę nowego albumu zatytułowanego „More Than This” na 10 marca.

źródło: MYSTIC PRODUCTION

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.