Menu

MUDHONEY prezentuje drugi zwiastun nowego krążka "Plastic Eternity"!!!

MUDHONEY prezentuje drugi zwiastun nowego krążka "Plastic Eternity"!!!
fot. Emily Rieman
7 kwietnia będzie mieć swoją premierę najnowszy krążek zespołu Mudhoney (wokalista Mark Arm, gitarzysta Steve Turner, basista Guy Maddison i perkusista Dan Peters). „Plastic Eternity” ukaże się nakładem wytwórni Sub Pop. W 2023 r. przypada 35 rocznica powstania zarówno grupy, jak i Sub Popu, a niesamowity nowy album flagowego zespołu wytwórni jest doskonałym sposobem na uczczenie tej okazji. Nowy materiał został zarejestrowany w ciągu dziewięciu dni w Crackle & Pop! w Seattle, we współpracy z producentem Johnnym Sangsterem. „Plastic Eternity” jest niesamowitym biegiem przez wszystkie proto-gatunki gitarowego rocka, z uważnym spojrzeniem na niedorzeczności świata w lat 20-tych XXI w.

Dziś możecie posłuchać najnowszego singla "Move Under". Nowy utwór ukazuje się miesiąc po wydaniu "Almost Everything", kolejnej atrakcji "Plastic Eternity".


Więcej o "Plastic Eternity" Mudhoney:

Świat zapełnia się śmieciami. Ludzkość pozostaje uzależniona od zanieczyszczeń, mimo że planeta z minuty na minutę staje się coraz gorętsza. Ludzie łykają środek na odrobaczanie koni, ponieważ jakiś głupek z telewizji powiedział im, że leczy on COVID. Wygląda na to, że apokalipsa jest głupsza niż ktokolwiek mógł przypuszczać.

Na szczęście absurdy współczesnego życia zawsze były głównym tematem dla pochodzącej z Seattle czwórki Mudhoney, a zespół celuje we wszystkie z nich z typowym dla siebie ostrym humorem i oblepionymi mułem riffami. Pomimo swojej ostrej wymowy, „Plastic Eternity”, to nie tylko sprzeciw wobec ciągłych ataków na naszą inteligencję i naszą planetę - to oda do więzi, jakie nawiązujemy z innymi żywymi istotami. Czymże jest wytrwałość Mudhoney, jak nie świadectwem tego? Na pytanie, dlaczego kontynuują nagrywanie płyt prawie cztery dekady po założeniu, odpowiedź Arma jest prosta.

"Lubimy siebie nawzajem i wspólnie tworzyć”.

Tracklista "Plastic Eternity" :

1. Souvenir of My Trip

2. Almost Everything

3. Cascades of Crap

4. Flush the Fascists

5. Move Under

6. Severed Dreams in the Sleeper Cell

7. Here Comes the Flood

8. Human Stock Capital

9. Tom Herman’s Hermits

10. One or Two

11. Cry Me an Atmospheric River

12. Plasticity

13. Little Dogs

źródło: PIAS

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.