Menu

Joe Henry: album „All The Eye Can See” ukaże się 27 stycznia!

Joe Henry: album „All The Eye Can See” ukaże się 27 stycznia!
Ponad 30 lat na scenie, trzy nagrody Grammy, setki opowiedzianych ludzkich historii i niepowtarzalny ślad w amerykańskiej muzyce popularnej. Tak w skrócie opisać można opisać karierę Joe Henry’ego. „All The Eye Can See”, szesnasty studyjny album artysty ukaże się 27 stycznia. Jeśli chodzi o same piosenki, słyszę je po części jako wypływające z naszych wspólnych traumatycznych doświadczeń, jak również z reakcji na nie. Jeśli mam być szczery, wiem, że nigdy nie pozwoliłem sobie na pisanie i wydawanie piosenek tak osobistych, jak te - tak zapowiada swoje nowe utwory Joe Henry.

Przedsmakiem tego, co ma nadejść, jest tytułowy utwór zatytułowany tak samo, jak album, czyli „All The Eye Can See”. W jego nagrywaniu Henry'emu towarzyszyło ponad 20 muzyków, wśród których znaleźli się jego zaufani muzyczni towarzysze i przyjaciele – syn Levon Henry na saksofonie i klarnecie, David Piltch na basie, Patrick Warren na fortepianie i klawiszach oraz John Smith na gitarze akustycznej.

Ten intymny i emocjonalny album składa się z 12 nowych wzruszających utworów, otoczonych instrumentalnym preludium i prologiem.

Album „All The Eye Can See” ukaże się 27 stycznia 2023

źródło: MYSTIC PRODUCTION

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.