Menu

Seed Holden i Jaga Zawiślak w Suchorzowie k. Tarnobrzega - koncert w mieszkaniu!

Seed Holden i Jaga Zawiślak w Suchorzowie k. Tarnobrzega - koncert w mieszkaniu!
fot. facebook
Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz "Jaga - Suchorzów" a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/815375909707943

Seed Holden (Chorwacja) i Jaga Zawiślak (Polska) – koncert (a nawet dwa!)
środa, 30 listopada 2022, godz. 20
Suchorzów k. Tarnobrzega – koncert w mieszkaniu

Kilka zasad akcji House Gig:

1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Seed Holden (Chorwacja)
Czy występuje solo czy z zespołem, trzon jego muzyki pozostaje ten sam: to melancholijne i marzycielskie utwory w nurcie alternatywny folk, americana. W dorobku ma trzy płyty (ostatnia z nich to „Soldier On”) i kilka EP. Najnowszy singiel artysty zatytułowany jest „Meet Me in Cardiff” (powstał podczas poprzedniej trasy koncertowej po Polsce!).
Artysta zyskał duże uznanie wśród chorwackich krytyków, którzy nazwali go „szczerym, nostalgicznym i rozmaitym”. W jednej z recenzji czytamy, że teksty Seed Holden „otwierają ludzkie serca”.
W Chorwacji ma już swoją pozycję, podobnie jest w Niemczech, gdzie często rezyduje. Teraz postanowił powalczyć o fanów w pozostałej części Europy! Pora zatem na koncerty w Polsce!
www.facebook.com/SeedHolden (jest też na Instagramie i Spotify)

Jaga Zawiślak (Polska)
Krakuska, która inspiruje się folkiem, americaną oraz tym, co przynosi islandzka scena muzyczna. Lubi uczyć się grać na każdym instrumencie, jaki wpadnie jej w ręce, ale od lat najbliższa jest jej gitara. To co pisze i o czym śpiewa Jaga, to taki „pięknosmutek” – to historie z jej życia, historie zaobserwowane u innych, o pięknej miłości spełnionej, pięknej utraconej, o przemijaniu czasu...
www.facebook.com/jaga.zawislak (jest też na Instagramie i Spotify)

Tego wieczora każdy z artystów da około 40-minutowy koncert. A później…


źródło: Agencja koncertowa Borówka Music

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.