Menu

Halestorm ogłasza edycję deluxe ostatniego albumu "Back From The Dead"

Halestorm ogłasza edycję deluxe ostatniego albumu "Back From The Dead"
fot. press
Nagrodzona Grammy hardrockowa grupa Halestorm ogłasza edycję deluxe ostatniego albumu "Back From The Dead". Wydawnictwo "Back From The Dead: Deluxe Edition" zawierać będzie 7 niepublikowanych wcześniej b-side'ów, w tym inspirowany latami 80, a "Mine" wybrany został na najnowszy singiel. Płyta ukaże się 9 grudnia w formacie cyfrowym, jak i na CD.

- Cieszę się bardzo, że możemy dać wam więcej - powiedziała wokalistka, Lzzy Hale. - Wersja deluxe "Back From The Dead" z siedmioma bonusowymi utworami oznacza, że będziecie mogli głębiej przekopać cmentarzysko Halestorm. Większość z tych piosenek jest o ryzykowaniu i były jednymi z pierwszych, które napisaliśmy po lockdownie. Miłego słuchania.

Na początku tego miesiąca Halestorm opublikował koncertowe wideo do singla "Wicked Ways". Klip zarejestrowano podczas występu w Pikes Peak Center w Colorado Springs.

"Wicked Ways" to niezmiennie ulubieniec fanów na koncertach zespołu. - Przejścia Hale od monstrualnych wrzasków do krystalicznie czystego śpiewu były niesamowite i imponujące - napisał w recenzji show serwis NJ.com.

"Wicked Ways" to trzeci singiel z "Back From The Dead", obecnie znajdujący się w top 15 listy Rock Radio. Wcześniej ukazały się utwór tytułowy i "The Steeple" - obydwa dotarły na szczyt zestawienia.


Wydana w maju płyta "Back From The Dead" zdobyła powszechne uznanie mediów. Magazyn "Rolling Stone" na swych łamach, w ramach serii Grammy preview, zamieścił serię Q&A z frontmanką Lzzy Hale, natomiast dziennikarz "Associated Press" napisał, że "Back From The Dead" to pewny kandydat do tytułu hardrockowego/metalowego albumu roku.

Grupa Halestorm ewoluowała z młodzieńczej fantazji rodzeństwa Lzzy i Arejaya Hale'ów do jednej z najważniejszych rockowych grup XXI wieku. Zespół może pochwalić się ponad miliardem streamów oraz sześcioma singlami na szczycie listy rock radio.

W skład zespołu poza frontmanką wchodzą Arejay Hale (perkusja), Joe Hottinger (gitara) i Josh Smith (bas). Halestorm to nie tylko twórcy rockowych hitów, ale także znakomita ekipa koncertowa, która dzieliła scenę z takimi legendami, jak Heaven & Hell, Alice Cooper i Joan Jett.


źródło: Warner Music Poland

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.