Menu

We Watch Clouds z drugim singlem zapowiadającym nową płytę!!!

We Watch Clouds z drugim singlem zapowiadającym nową płytę!!!
“Tube de l'été” to drugi singiel warszawskiej legendy screamo, który zapowiada nowy album tego zespołu - “it's all so vibrant now it's sickening”. Następca kultowego “resumé” z 2017 roku ukaże się już 14 października nakładem Peleton Records. W dystrybucji cyfrowej płyta będzie dostępna dzięki [Integral] Distribution Service.


Drugi singiel to najbardziej jaskrawy przykład nowych rejonów, w które wędruje muzyka We Watch Clouds. Choć wciąż opiera się ona na bardzo intensywnych emocjach, którym muzycy dają upust w agresywnych melodiach i osobistych tekstach, to w tym wypadku te elementy zostały z powodzeniem skontrastowane tanecznym fragmentem, którego nie powstydziłyby się najlepsze zespoły dance-punkowe.


We Watch Clouds wracają po 5 latach od wydania ich ostatniego albumu - “resumé”. W międzyczasie dokonali zmian w składzie. Do będących jego trzonem braci - Artura (gitara, wokal) i Macieja (perkusja) Tomczyńskich dołączył drugi gitarzysta - Artur Koszałko (Zwidy). Utwór, tak jak i cała płyta został jeszcze nagrany z poprzednim basistą grupy - Olesem Kalmukiem. Po zarejestrowaniu albumu jego miejsce zajął Jan Boguszewski.

źródło: PIAS

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.