Menu

Pra-Premiera koncertowej „PREMIERY” Voo Voo! w ramach cyklu „słuchAM” powered by Croma PIERWSZE KONCERTY PROMUJĄCE NOWĄ PŁYTĘ VOO VOO PT. „PREMIERA”!

Pra-Premiera koncertowej „PREMIERY” Voo Voo!  w ramach cyklu „słuchAM” powered by Croma  PIERWSZE KONCERTY PROMUJĄCE NOWĄ PŁYTĘ VOO VOO PT. „PREMIERA”!
fot. press
Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych. Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio.

Premiera „Premiery” będzie miała miejsce 28 października 2022 roku.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski:

„Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel”

Dwa wyjątkowe koncerty odbędą się w miejscach pięknych i bardzo intymnych. Mniejsze sale, limitowana liczba biletów i piękne dźwięki jednego z najbardziej wyrafinowanych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Voo Voo zagra w składzie:


Wojciech Waglewski – śpiew, gitary
Mateusz Pospieszalski – saksofony, instr. klawiszowe, śpiew
Karim Martusewicz – bas

Michał Bryndal - perkusja

20.11.2022 Scena Cegielnia Radzymin

21.11.2022 Teatr Garnizon Sztuki w Warszawie

Bilety są dostępne:

https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/voo-voo-koncert/

https://garnizonsztuki.org.pl/repertuar/?id=229958

Koncerty "słuchAM powered by Croma" to małe, kameralne sale! To bliskość i energia wprost ze sceny! Takiego klimatu nie będziecie mieć na koncertach plenerowych czy w dużych halach!

Sprawdźcie sami!

„SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, powstało we współpracy wydawnictwa Agora Muzyka z marką Croma – światowym ekspertem w dziedzinie medycyny estetycznej.

źródło: AGORA

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.