Menu

Stratovarius: nowe wideo!

Stratovarius: nowe wideo!
fot. press
Tydzień po premierze najnowszego, pierwszego od siedmiu lat albumu, zespół Stratovarius zaprezentował nowy teledysk „Broken”.To brutalnie szczere przedstawienie ludzkiej pychy i jej skutków. Na potrzeby teledysku zespół połączył siły z wielokrotnie nagradzanym argentyńskim reżyserem Mariano Biasinem. Stworzył on oszałamiający wizualnie i kontrastowy obraz świata, pokazujący co mogą spowodować ludzki egoizm i chciwość. „Broken” to melodyjny, metalowy utwór o nowoczesnym brzmieniu.

Siedem lat po wydaniu ostatniego albumu zatytułowanego „Eternal”, Stratovarius ponownie udowadnia swój status okrętu flagowego symfonicznego metalu i powraca w wielkim stylu. Stratovarius jest na czasie, nie tylko muzycznie. Środowisko i przyszłość ludzkości zawsze były ważnym tematem w muzyce grupy, dlatego tytuł nowego albumu „Survive” oraz towarzysząca mu grafika nie dziwią – zwłaszcza w świetle obecnej sytuacji na świecie. „Survive” to płyta pełna dynamiki, dramatyzmu i emocji, na której Stratovarius opowiadają o walce, nadziei i zwycięstwie.

Album „Survive” składa się z 11 nowych utworów i ukazał się w formacie CD oraz w kilku wersjach winylowych, w tym – z szacunku dla środowiska - na ekskluzywnym winylu z recyklingu.


źródło: MYSTIC PRODUCTION

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.