Menu

STUDNIÓWKA ROCKOWEJ NOCY W RZESZOWIE Z WYSTĘPEM KSU Z NIESPODZIANKAMI. POZNAMY GWIAZDY FESTIWALU!

STUDNIÓWKA ROCKOWEJ NOCY W RZESZOWIE Z WYSTĘPEM KSU Z NIESPODZIANKAMI. POZNAMY GWIAZDY FESTIWALU!
Rockowa Noc 2022 odbędzie się 27 i 28 sierpnia w nowej odsłonie. Zmieni się lokalizacja koncertów, a line-up będzie mocno rozbudowany – znajdą się w nim najlepsze gwiazdy rockowej sceny muzycznej, także o zasięgu międzynarodowym. Karty zostaną odsłonięte już 19 maja o godz.19:00, podczas rockowej konferencji w Rzeszowskich Piwnicach, podczas której legenda Bieszczad, punkowe KSU da bezpłatne muzyczne show z niespodzianką!

Rockowa Noc – festiwal, który w Rzeszowie odbędzie się już po raz 17. wchodzi na wyższy poziom mocy! Już 27 – 28 sierpnia na festiwalowej scenie zagra mnóstwo gwiazd, także artystów o zasięgu międzynarodowym! Obok nich wystąpią młode zespoły, które zaczynają swoją karierę muzyczną, a na Rockowej Nocy zawalczą o statuetkę Tadeusza Nalepy i nagrodę pieniężną. Szczegóły: http://rockowanoc.pl/o-festiwalu/.

Rockowa Noc zmienia też lokalizację na tajemnicze, wyjątkowe ROCK CITY. Gdzie będzie zbudowane? Jak będzie można zostać obywatelem rockowego miasteczka? Estrada Rzeszowska odsłoni karty 19 maja o godz. 19:00 na wydarzeniu „Studniówka Rockowej Nocy”, które odbędzie się dokładnie na 100 dni przed festiwalem. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/753971112417361

Niecodzienna konferencja będzie miała mocne uderzenie muzyczne. Na przybyłych czekają rockowe niespodzianki i koncert punkowej legendy - KSU.

Na „Studniówkę Rockowej Nocy” obowiązują bezpłatne wejściówki, które można pobrać na stronie: https://estrada.rzeszow.pl/bilety/. Osoby, które nie zdążą pobrać wejściówki, wejdą do Rzeszowskich Piwnic, jeśli pozwoli na to limit miejsc.

Organizatorami Rockowej Nocy są Miasto Rzeszów i Estrada Rzeszowska.


źródło: ARTO Music&Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.