Menu

KAZIK NA ŻYWO POWRACA! SPECJALNA AKCJA DLA FANÓW I NOWY WINYL!

KAZIK NA ŻYWO POWRACA! SPECJALNA AKCJA DLA FANÓW I NOWY WINYL!
Wiemy, że brakuje Wam Kazika na Żywo i mamy na to sposób... Po raz pierwszy na winylu! Album "Występ" Kaenżetu trafi do sprzedaży już w piątek 4 marca i będzie dostępny tylko przez dwa tygodnie, do 18 marca. Do tego wytwórnia SP Records zaprasza fanów do specjalnej akcji!

Kaenżet to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich formacji rockowych, projekt Kazika Staszewskiego. Zespół nie występuje od kilku lat, a fani tęsknią za jego energią i fantastycznymi koncertami. Wytwórnia muzyczna SP Records, wychodząc naprzeciw prośbom fanów, zapowiada winylową reedycję jednego z albumów - "Występu".

"Występ" ukaże się jako potrójny album - w najwyższej jakości tłoczenia 180g i z nowym, analogowym masteringiem. Wydawnictwo dostępne będzie w limitowanym, ręcznie numerowanym nakładzie w dwóch kolorach: pomarańczowym i czarnym. Po raz kolejny wysokość nakładu ustalą sami kupujący - płyta będzie sprzedawana tylko przez określony czas, tj. od 4 do 18 marca. Po tym terminie nie będzie możliwości zakupu albumu. Dostępne będą również koszulki i bluzy inspirowane okładką płyty, a także kasety magnetofonowe.

Z okazji preorderu wytwórnia SP Records zaprasza fanów, którzy towarzyszyli Kazikowi Na Żywo przez niemal 20 lat działalności. Apelują: pomóżcie nam zapełnić archiwum KNŻ! Szukamy zdjęć z koncertów, spotkań z zespołem, każdej fotki dokumentującej związek fanów z zespołem. Wystarczą nam skany lub wyraźne "zdjęcia zdjęć". Fotografie trafią do wnętrza poligrafii winyla "Występ" - to szansa, by przejść do historii polskiej fonografii :)

Drodzy fani, zaglądajcie do swoich archiwów, przejrzyjcie rodzinne albumy! SP Records czeka na Wasze fotki ze wszystkich lat działalności Kazika Na Żywo! Zdjęcia można przesyłać do 18 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

To jednak nie koniec niespodzianek związanych z "Występem" - bądźcie zatem czujni!

źródło: S.P. Records & Publishing Company

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.