Menu

Nowy projekt rockowy z Łodzi !

Nowy projekt rockowy z Łodzi !
fot. press
Nie mamy długiej historii. M2Schron powstał podczas pandemii z potrzeby grania i spotykania się. Na pierwszych zupełnie luźnych próbach o charakterze jam session zaczęły powstawać, jak grzyby po deszczu, konkretne formy. Po kilku próbach mieliśmy kilka niemal skończonych utworów.

https://youtu.be/4fP3DQ-gbJ8

Naszą muzykę najtrafniej można zaszufladkować obok rap-rockowych projektów. Choć pierwszy opublikowany numer M2Schron "Gdy spojrzysz w niebo" jest stricte rock alternatywą to kolejne beda zdecydowanie zaskoczeniem. W składzie grupy oprócz gitary, bassu i wokalu mamy również perkusyjny odpał w postaci cajona i niezwykle energetyczny beatbox co stanowi dość nietypowa mieszankę w obrębie tych gatunków.
Skąd nazwa?
Przy wyborze nazwy podobnie jak w muzyce postawiliśmy na szczerość. W trakcie pandemii nasze M mieszkania stanowiły naszym schrony a sala prób mieściła się w piwnicy. Nie sposób było nazwać się inaczej.
Już po pierwszym koncercie który odbył się w klubie wooltura, podjęliśmy decyzję o nagraniu płyty.
Prace trwają i mam nadzieje, że już w połowie nadchodzącego roku album będzie gotowy do publikacji.
Korzystając z okazji składamy wszystkim czytelnikom RockBlock33, życzenia wspaniałych muzycznych i kulturalnych uniesień w nadchodzącym roku. Bądźcie zdrowi i wrażliwi, kochajcie się i cieszcie życiem. Tak szybko przemijamy.

Pozdrawiamy.
M2Schron

www.m2schron.pl

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.