Menu

Jacek Kuderski w sieci

Jacek Kuderski w sieci

"W Nieznane" - solowy album Jacka Kuderskiego, trafił właśnie do sprzedaży w wersji cyfrowej. Trzeci już krążek w dorobku basisty Myslovitz można kupić w serwisach: Muzodajnia, TMobile Sklep Mp3, Play The Music, Empik.com oraz iTunes. Udostępniając album w mp3, artysta prezentuje jednocześnie trzeci singiel ze swojej płyty.  Wydana w listopadzie płyta uznana została przez media za spójny i najlepszy materiał w dorobku Kuderskiego. Według magazynu Teraz Rock jest to "przemyślany i wysmakowany rockowy album".
Nad najnowszym krążkiem basista Myslovitz w dużej mierze pracował sam, bo taka jest jego wizja albumu solowego, który od początku do końca powinien być wykonany przez samego autora zgodnie z jego zamysłem. Co za tym idzie, Jacek odpowiada nie tylko za partie wokalne, z wyjątkiem jednej piosenki, ale również za realizację, mix i produkcję!

Jest transowo, wesoło, psychodelicznie, ale przede wszystkim piosenkowo. Bowiem ładne, zgrabne melodie to coś co zawsze mnie interesowało i zawsze do tego dążyłem. Często chłopaki z Myslovitz określają mnie ”Jaca jest taki piosenkowy i beatlesowy”. To prawda, zawsze taki byłem i nic w tej kwestii się nie zmieniło. - Jacek Kuderski


Jacek Kuderski "W Nieznane"
1. Biegnę Biegnę
2. Do Poranka
3. Profil w Nocnym Barze feat. Lanietz
4. Tyle Szczęść
5. Film o Znikaniu Ciał
6. Mgła
7. W Nieznane
8. Lilie Wodne
9. Nieparzyste
10. Odmienny Stan Świadomości
11. Wirtualny Świat
12. Złamana Symetria
13. Złote Lata Wyspy Skarbów

Metal Mind Productions

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.