Menu

Rockowa Noc 2023 - galeria wykonawców !

Rockowa Noc 2023 - galeria wykonawców !
ROCKOWA NOC – prawdopodobnie najhuczniejsza, festiwalowa 18-tka w Polsce ogłosiła dwóch kolejnych wykonawców tegorocznej edycji oraz before sierpniowego wydarzenia: Studniówkę Rockowej Nocy. W nocy z czwartku na piątek do line-upu Rockowej Nocy dołączyła punkowa legenda: Ga-Ga/Zielone Żabki oraz rzeszowski skład W.S.K. 

Line-up Rockowej Nocy rozrósł się o dwie kolejne kapele, które uświetnią mocnym, gitarowym brzmieniem ostatni weekend sierpnia w Rzeszowie. Ga-Ga/Zielone Żabki to legenda sceny punkowej, połączony skład dwóch zespołów, które na przełomie lat 80-tych i 90-tych namieszały sporo na polskiej, niezależnej scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością.

W.S.K. to rzeszowski zespół, którego korzenie sięgają 1991 roku, grający muzykę będącą połączeniem tego, co najlepsze i najsmakowitsze w punku i hard rocku. Teksty WueSKi to słodko-gorzka satyra społeczna oraz ironiczny, niczym żyletka w czekoladzie, opis rzeczywistości. W połączeniu daje to mieszankę wybuchową, która od ponad 30-stu lat cieszy wiernych fanów i nieprzerwanie przysparza zespołowi kolejnych.

Rockowa Noc

Rockowa Noc obchodzi w tym roku swoje 18-te urodziny, w związku z czym organizatorzy zapowiadają huczną zabawę do białego rana. Festiwal odbędzie się w dniach 25 i 26 sierpnia 2023 r. na terenie Miasteczka Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Na chwilę obecną ogłoszono występy zespołów Vader, Nocny Kochanek, WaluśKraksaKryzys, Frontside, Dziwna Wiosna, Dopelord, a to nie koniec niespodzianek. Konferansjerem rzeszowskiej imprezy będzie Olaf Deriglasoff - pozytywny bohater polskiej alternatywy, laureat kultowego Jarocina, muzyk Dzieci Kapitana Klossa, Apteki, Homo Twist, Pudelsów, zespołu Kury i KnŻ.
Karnety na 2 dni festiwalu można kupić w promocyjnej cenie 79,00 zł do 18 maja 2023 r. za pośrednictwem bileterii Ticketmaster, Biletomat oraz Going lub stacjonarnie w salonach Empik. Organizatorami Rockowej Nocy są Estrada Rzeszowska oraz Rzeszów Stolica Innowacji, a partnerem strategicznym agencja ARTO music&media.

Linki do zakupu biletów:
https://www.ticketmaster.pl/artist/rockowa-noc-bilety/1179794
https://www.biletomat.pl/bilety/festiwal-rockowa-noc-rzeszow-12776/
https://goingapp.pl/wydarzenie/rockowa-noc/sierpien-2023

ź
ródło: Estrada Rzeszowska

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.