Menu
Jerzy Szlachta

Jerzy Szlachta

Mùlk prezentują nowy singiel, dziś premiera nowego albumu

Mùlk prezentują nowy singiel, utwór zatytułowany „4:33 A.M.".Utwór pochodzi z drugiego albumu zespołu, zatytułowanego „DWA", który ma swoją premierę dziś.


Wokalista zespołu, Bolo nowym utworze:

„Moja żona, kiedy wieczorami wraca do domu nie słucha muzyki w stereo, jedno ucho musi być czujne i nasłuchiwać, czy nikt za nią nie idzie, nic jej nie grozi. I chyba bardzo dużo dziewczyn tak ma. Wyobraziłem sobie takie nerwowe, pełne napięcia wykonanie klasycznego 4'33" Johna Cage'a, ale nie na fortepian czy orkiestrę, a na asfalt nocą i obcasy. Żyjemy w bardzo nierównym świecie... Muzycznie to krzyżówka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu z Dillinger Escape Plan. Zapraszam do stanów lękowych przy lekturze, ale takich z uśmiechem".

Kuman, perkusista i producent albumu tak opisuje nowy materiał:

„DWA" to paranoiczna, eklektyczna wycieczka od black metalu, poprzez pop, jazz aż po rock progresywny i hip-hop. „DWA" to płyta kwantowa, w superpozycji, bo jednocześnie jest to kontynuacja - słychać, że to ten sam zespół, a z drugiej strony - zupełnie tego nie słychać. „DWA" to hołd dla bezkompromisowości „NWA", lirycznie i nielirycznie. Nic tylko słuchać i oburzać się".

Album „DWA" został wyprodukowany przez Łukasza Kumańskiego i Mulk, miksem zajął się Łukasz, a STEM mastering jest dziełem Marcina Szwajcera.

Mùlk pochodzi z Trójmiasta. W 2018 roku zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym singlem, zatytułowanym "Bies". W 2020 ukazał się debiutancki krążek zespołu, zatytułowany „I".
W składzie Mùlk znajdują się muzycy takich załóg jak: Me And That Man, The Fruitcakes oraz Moose The Tramp.

Tracklista albumu „DWA" przedstawia się następująco:

K.O.

Gruz300

O.K. Doomer

4:33 A.M.

Piotrek

Pies

Wszędzie Naraz

Wilk


źródło: Mystic Production

Mùlk prezentują anglojęzyczną wersję swojego ostatniego singla

Mùlk prezentują nową, anglojęzyczną wersję swojego ostatniego singla, „K.O." Utwór zapowiada drugi album zespołu, zatytułowany „DWA", który ukaże się 24 listopada.

W utworze „K.O." nie zabrakło gości specjalnych. Są to znany z norweskiego Shining Jørgen Munkeby oraz grający na klawiszach Szymon Burnos.

Wokalista zespołu, Boluś, mówi o utworze „K.O.":

„Po koncercie ktoś powiedział nam, że gramy tantrycznego punka i z takim stwierdzeniem mogę się zgodzić, jeśli tantryzm jest celebrowaniem wewnętrznego, latami kiełkującego wkurwu - czyli zupełnie nie mogę się zgodzić. Gdy piłuję pysk w refrenie „K.O." - singla zwiastującego nasz najnowszy album - to zrzucam z siebie balast bezwyjściowości".

Kuman, perkusista i producent albumu tak opisuje nowy materiał:

„DWA" to paranoiczna, eklektyczna wycieczka od black metalu, poprzez pop, jazz aż po rock progresywny i hip-hop. „DWA" to płyta kwantowa, w superpozycji, bo jednocześnie jest to kontynuacja - słychać, że to ten sam zespół, a z drugiej strony - zupełnie tego nie słychać. „DWA" to hołd dla bezkompromisowości „NWA", lirycznie i nielirycznie. Nic tylko słuchać i oburzać się".

Album „DWA" został wyprodukowany przez Łukasza Kumańskiego i Mulk, miksem zajął się Łukasz, a STEM mastering jest dziełem Marcina Szwajcera.

Mùlk pochodzi z Trójmiasta. W 2018 roku zadebiutowali bardzo dobrze przyjętym singlem, zatytułowanym "Bies". W 2020 ukazał się debiutancki krążek zespołu, zatytułowany „I".
W składzie Mùlk znajdują się muzycy takich załóg jak: Me And That Man, The Fruitcakes oraz Moose The Tramp.

Tracklista albumu „DWA" przedstawia się następująco:

K.O.

Gruz300

O.K. Doomer

4:33 A.M.

Piotrek

Pies

Wszędzie Naraz

Wilk


Źródło: Mystic Production

Rock Rolla 22.11.2023 r g.21.00 proradio.pl

W audycji "Rock Rolla" dźwiękowa relacja z koncertu zespołów Mr Pollak i RSC. Zagram też kilka nowości rockowych br a na sam koniec dwa piękne jesienne utwory. Audycji możecie słuchać w proradio.pl w środę 22 listopada o godz. 21.00 jeśli chodzi o powtórki to zerknijcie na banner.

Lista utworów:

Queen- Innuendo
Queen- Bijou
Queen- The Show Mus Go On
Cool Kids Of Death- Żart
Helmet- Gun
Helmet- Holiday
Mr Pollack- Kto pyta
RSC- Maraton rockowy
The National- Deep End
The National- Space Invader
New Model Army- Winter
Steven Wilson- Staircase
Richard Wright- Cat Cruise
Richard Wright- Holiday
Airbag- Disconnected
Bjorn Riis- Every Second Every Hour

Zespół CZEKANIEM prezentuje okładkę do albumu "Od nowa" i zapowiada datę premiery płyty

Już wiadomo. Debiutancki album bydgoskiej formacji CZEKANIEM, zatytułowany "Od nowa" ukaże się 30 listopada. Zanim pojawi się krążek zarówno w wersji streamingowej, jak i fizycznie, zespół wraz z managementem postanowił zaprezentować okładkę płyty. Autorem projektu okładki jest Mikołaj Bogusz. Przypominamy, album CZEKANIEM zawierać będzie 12 utworów, które pod względem muzycznym są wynikiem pracy wszystkich członków grupy: wokalistki Weroniki Reszki, pianisty Sebastiana Stali , gitarzysty Szymona Lewandowskiego, basisty Leszka Dąbrowskiego i perkusisty Macieja Boleskiego, a za teksty utworów odpowiada Sebastian Stala. Po zmianie na wokalu, które nastąpiła w marcu tego roku, praca nad płytą ruszyła wręcz z kopyta i w końcu listopada zespół zaprezentuje swoją propozycję. Muzyka zespołu CZEKANIEM oscyluje wokół gatunków od popu przez soul do funk. Premierę płyty poprzedziła m.in. prezentacja medialna singli zatytułowanych "Ja pamiętam" i " Miasto świateł". Do tego ostatniego utworu powstał także klip, który prezentowany od miesiąca cieszy się dużym zainteresowaniem. W chwili obecnej trwają przymiarki do pierwszych koncertów promocyjnych z nowym materiałem.


źródło: M-ART Artistic Agency & M-ART Mundus
Subskrybuj to źródło RSS