Menu

POWERWOLF opowiada historię "Wilkołaka z Bedburga" w "1589"!

POWERWOLF opowiada historię "Wilkołaka z Bedburga" w "1589"!
POWERWOLF prezentuje dziś długo oczekiwany pierwszy singiel z nadchodzącego albumu studyjnego “Wake Up The Wicked”, który ukaże się 26 lipca 2024 roku nakładem Napalm Records. „1589” opowiada historię rolnika Petera Stumpa, który żył w XVI wieku niedaleko Kolonii w Niemczech i jest dziś znany jako „Wilkołak z Bedburga”. Zniesławiony jako wilkołak, Stump po torturach przyznał się do kilku morderstw i został okrutnie stracony 31 października 1589 roku. Ta chorobliwa historia od tamtej pory fascynuje ludzi na całym świecie i została podchwycona między innymi przez National Geographic.

Na potrzeby teledysku do „1589” zespół POWERWOLF udał się do Anglii, aby z kinowym rozmachem zainscenizować w mrocznych lasach losy Stumpa. Dzięki starannie wybranym lokalizacjom, niezliczonej liczbie aktorów, całej ekipie oraz imponującym efektom specjalnym jest to najbardziej wyszukany teledysk w dotychczasowej historii zespołu, a tym samym oferuje godny pierwszy przedsmak tego, czego fani mogą się spodziewać po “Wake Up The Wicked”.


POWERWOLF to niewątpliwie jeden z obecnie odnoszących największe sukcesy zespołów heavy metalowych na świecie. Występy na najważniejszych festiwalach rockowych i metalowych, takich jak Wacken, Hellfest i Graspop, a także masowo wyprzedane koncerty jeszcze bardziej ugruntowały pozycję grupy na samym szczycie sceny. Wysokiej jakości wydawnictwa POWERWOLF są stale chwalone przez krytyków i fanów, a imponujące oficjalne teledyski, do tej pory odtwarzane były na różnych platfromach dziesiątki milionów razy.
Zamów swoją wersję albumu “

źródło: press

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.