Menu

Premiera albumu “AMAROK - HOPE"!

Premiera albumu “AMAROK - HOPE"!
Muzyczny projekt Michała Wojtasa pod szyldem Amarok istnieje w polskiej przestrzeni muzycznej niestrudzenie od 1999 roku, przybierając w ciągu dwudziestu pięciu lat różne formy. Na pierwszych dokonaniach wyraźnie słyszalne były silne inspiracje twórczością Mike'a Oldfielda (nazwę zespołu zaczerpnięto zresztą od tytułu jednego z jego albumów) oraz Pink Floyd; później brzmienie zaczęło ewoluować w kierunku materii bardziej ambientowej z elementami folkowymi - i to w tym okresie jął kształtować się właściwy, unikalny charakter zespołu.

2024 rok przynosi kolejne wydawnictwo określone tytułem Hope, na które fani czekali trzy lata. Zawierające dziesięć ambitnych, trzymających wypracowany przez dwie dekady wysoki poziom kompozycji, po przesłuchaniu których zwolennicy takiej sztuki nie doznają rozczarowania.

Album dostępny w dwóch formatach: tradycyjnej wersji CD oraz na podwójnych winylach. Wydanie winylowe składa się z czterech różnokolorowych wersji, każda z nich stanowiąca unikatowe dzieło sztuki, zarówno pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym.

źródło: OSKAR Records

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.