Menu

Myrath prezentuje singiel “Let It Go”!

Myrath prezentuje singiel “Let It Go”!
„Let It Go", nowy singiel cieszącej się międzynarodowym uznaniem grupy Myrath, to poruszający duszę utwór, naładowany głębokimi refleksjami na temat ludzkich doświadczeń. Piosenka opowiada o nieuchronnym upływu czasu i próbuje zachęcić słuchaczy do uwolnienia się od ciężaru niespełnionych marzeń i nadziei, podkreślając przemieniającą moc odpuszczania>

Myrath konsekwentnie przesuwa granice metalu, podbijając serca fanów na całym świecie swoim charakterystycznym brzmieniem. Wraz z nowym albumem muzycy są gotowi kontynuować swoją muzyczną podróż i urzekać publiczność w sposób, w jaki potrafią to robić tylko oni. „Karma" to charakterystyczna dla Myrath mieszanka metalu progresywnego i bliskowschodnich dźwięków. Od „To The Stars", utworu otwierającego płytę, po urzekająco piękny „Child Of Prophecy" - ten album zabierze słuchaczy w teatralną podróż przez świat mitów i legend. Nowe utwory ukazują muzyczną wirtuozerię i kreatywność, które uczyniły Myrath jednym z najbardziej ekscytujących i innowacyjnych zespołów metalowych.

„Pochodzący z Tunezji Myrath jest prawdopodobnie najbardziej niedocenianym zespołem w historii. Ich nowy album naprawdę mnie ekscytuje – mają w sobie coś świeżego i są świetni na scenie. Zagrali na małej scenie w Wacken, gdzie nikt nie przynosi więcej niż gitary i wzmacniacze. Oni przywieźli sprzęt na dwóch ciężarówkach. To było niesamowite!" – tak mówi o Myrath Pär Sundström z zespołu Sabaton.


Lista utworów:
1. To The Stars
2. Into The Light
3. Candles Cry
4. Let It Go
5. Words Are Failing
6. The Wheel Of Time
7. Temple Walls
8. Child Of Prophecy
9. The Empire
10. Heroes
11. Carry On


Album „Karma" ukaże się 8 marca.


źrodło: MYSTIC PRODUCTION

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.