Menu

Hypnosaur gra Kombi: nowy singiel 'Inwazja z Plutona'

Hypnosaur gra Kombi: nowy singiel 'Inwazja z Plutona'
Rocknrollowy kwintet z Warszawy przypomina o sobie singlem 'Inwazja z Plutona'. To cover zespołu Kombi! Czy ten szalony pomysł się udał?

Po świetnym przyjęciu debiutanckiej płyty Hypnosaur "Doomsday" (Teraz Rock określił ich mianem 'zjawiska', dając 4 na 5 gwiazdek w recenzji, Metal Hammer 4 / 5, Kvlt: 8.5 / 10, Metalnews: 8.3 / 10) zespół przypomina o sobie nowym singlem. Utwór 'Inwazja z Plutona' zapowiada wydanie EPki pt. „Undead Invaders Born to Die in a Maze" - premiera już w 2024 roku.

'Inwazja z Plutona' to piosenka z repertuaru Kombi. Do singla powstał klip w stylu retro sci-fi. Jego autorem jest Kamil Kwieciński (Camel Studio), a całość została zrealizowana w duchu filmów o najeźdźcach z kosmosu tworzonych w latach 50 czy 60 XX wieku, przy użyciu maksymalnej ilości efektów praktycznych i przy minimalnym budżecie.

Hypnosaur to warszawski zespół grający jurassic punka. Ich muzyka to rock and roll ze skandynawskim klimatem. W skład zespołu wchodzą: Bartosz Kulczycki - główny wokal i klawisze, Michał Siedlecki - chórki i gitara, Marcin Jastrzębski - bas, Marcin Szóstakowski - perkusja. Muzycy grali w przeszłości jak i obecnie w wielu różnych grupach (m.in. Jane Doe, The Assblasters, Saint Hex, Toxxxik Flash).

Hypnosaur założony został w 2017 roku w Warszawie, a dwa lata później wydał Ep 'Illusion'. W 2022 roku wydał debiutancki album "Doomsday".

źródło: Filip Sarniak

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.