Menu

Darmozjady powracają w wielkim stylu i prezentują swój najnowszy singiel „Schizofrenia"!

Darmozjady powracają w wielkim stylu i prezentują swój najnowszy singiel „Schizofrenia"!
fot. press
Darmozjady, formacja znana z mocnego i uzależniającego brzmienia, powraca do nas w wielkim stylu, prezentując swój najnowszy kawałek „Schizofrenia"! Jest to przedsmak nadchodzącej płyty, która będzie utrzymana w nieco zmienionym, acz mocno rockowym i wciąż punkowym klimacie.

„Kiedy zawodzi standardowa farmakologia, a psychoterapia znad smartfonów tylko pogłębia beznadzieję, z pomocą przychodzą Oni. Zamiast serii bolesnych zastrzyków, aplikują mocny wlew na bazie punk rocka, a że potrafią to robić, wiedzą Ci wszyscy, którzy znają ich wcześniejsze dokonania. Darmozjady wracają w swoim stylu; bez kalkulowania, bez kompromisów, bez taryfy ulgowej. Uwaga, produkt szybko uzależnia! Słuchasz na własne ryzyko."

Darmozjady to zespół założony przez znane postaci polskiej sceny alternatywnej. W jego skład wchodzą - Piotr Połać (wokal), Jarek Ważny (puzon), Tomasz Gutka (gitara), Piotr Rutkowski (gitara), Adam Królik (perkusja), Wojciech Wawszczyk (bas). Piotr był zaangażowany w projekty Bracia Figo Fagot oraz Speculum. Jarek to puzonista grupy Kult, współtwórca Polskich Znaków.


W 2020 r. zespół wydał swój debiutancki album pt. „Czwarty rozbiór Polski".

źródło: Agora

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.