Menu

Ashenic wypuści nowy singiel "RED" premiera klipu 20 lipca

Ashenic wypuści nowy singiel "RED" premiera klipu 20 lipca
Nowy utwór Ashenic RED to jeden z trzech singli planowanych na lato. Utwór utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce nawiązującej klimatem do hitów numetalowych w stylu Evanescence z lat 2000, jednak z nowym współczenym brzmieniem charakteryzującym nowe znane zespoły sceny gitarowej.

Arshenic, potężna i innowacyjna siła na scenie heavy rockowej, jest gotowa porwać publiczność swoją odurzającą mieszanką gatunków muzycznych.

Zainspirowany dwoistością arszeniku, jednocześnie trucizny i lekarstwa, Arshenic stworzył unikalne brzmienie, które wymyka się kategoryzacji i przesuwa granice muzyki rockowej.
Założony w 2006 roku zespół Arshenic wcześnie zyskał rozpoznawalność, gdy w 2013 roku, po kilku latach koncertów w całej Polsce, pojawił się w popularnym w Polsce programie telewizyjnym „Must be the Music” w telewizji Polsat. Jednak dopiero w 2016 roku zespół zaczął swoją drogę do sławy. Wykorzystując siłę mediów społecznościowych, Arshenic nawiązał współpracę z licznymi portalami, podcastami i stacjami radiowymi na całym świecie, umacniając swoją obecność w globalnej społeczności rockowej.

źródło: Arshenic

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.