Menu

Zmiana w składzie METAL MINE FESTIVAL, line-up opuszcza 1914 (UA)

Zmiana w składzie METAL MINE FESTIVAL, line-up opuszcza 1914 (UA)
METAL MINE FESTIVAL ogłasza zastępstwo za ukraińską formację 1914, która nie otrzymała pozwolenia na wyjazd z kraju.

Po trzech latach przerwy Metal Mine Festival powraca w nowej odsłonie jako impreza open air! Podczas dwóch dni wystąpią 22 zespoły! Festiwal odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia 2023 roku (wydarzenie na Facebooku).

Dzisiaj organizatorzy ujawnili, że ze 1914 nie otrzymał zgody na wyjazd z kraju i nie będzie mógł zagrać na tegorocznej edycji Metal Mine Festival. W ich miejsce do składu festiwalu dołącza dowodzona przez ATF Sinnera polska formacja HATE!

Dotychczas ogłoszono, że na Metal Mine Festival 2023 zagrają: grecki ROTTING CHRIST (black metal), norweski TAAKE (black metal), portugalska GAEREA (black metal), ukraińska formacja 1914 (blackened death/doom metal), austriacki KARG (post-black metal), niemiecki HERETOIR (post-black metal), DOOMAS (melodic doom/death metal), DYSANGELIUM (death metal, CZ), ARMADA (death metal, MX) oraz polskie zespoły: AGRESSIVA69 (industrial rock), BESIDES (post-rock), JARUN (progressive black metal), MEDICO PESTE (black metal), DORMANT ORDEAL (death metal), DEADPOINT (groove metal), PANDRADOR (death metal), BAALZAGOTH (death metal), KALT VINDUR (atmospheric/progressive black metal), SOTHORIS (blackened death metal), LYRRE (neomedieval metal), ZGROZA (black metal) oraz AZELS MOUNTAIN (black metal).

Karnety w cenach:

bilet 2-dniowy - 230 zł
bilet 2-dniowy + pole namiotowe - 250 zł


Organizatorzy nadchodzącej edycji Metal Mine otworzą się na nowe gatunki muzyczne. Teren imprezy to oczywiście wyjątkowa i niesamowita przestrzeń Starej Kopalni w Wałbrzychu. Kto był ten wie, że miejscówka jest niesamowita. Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa postindustrialna atrakcja turystyczna w Polsce, zlokalizowana na terenie dawnej kopalni. Przeprowadzona w 2014 roku rewitalizacja pozwoliła na stworzenie wyjątkowego obiektu. Na terenie 4,5ha znajduje się wiele zabytkowych obiektów poprzemysłowych z autentycznym wyposażeniem, m.in. zabezpieczonym
i udostępnionym dla zwiedzających parkiem maszynowym. Między kopalnianymi maszynami powstanie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców, pole namiotowe. Uczestnicy będą też mieli możliwość kontaktu
z muzykami w specjalnej strefie Meet & Greet.

Wkrótce poinformujemy Was o kolejnych atrakcjach, a na razie obserwujcie profil METAL MINE, dołączcie do wydarzenia i zapraszajcie znajomych!

­
HATE (blackened death metal, Polska)

Ponad 30 lat na scenie, 12 pełnowymiarowych wydawnictw i setki koncertów na całym świecie w towarzystwie największych legend muzyki metalowej! Spodziewajcie się bezkompromisowego blackened death metalu!

FB: https://www.facebook.com/HATEOFFICIAL

źródło: Solid Rock PR

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.