Menu

TRYLION (prog metal/djent) prezentuje nowy klip i zapowiada nową płytę

TRYLION (prog metal/djent) prezentuje nowy klip i zapowiada nową płytę
Muzykę tego zespołu polecamy fanom takich kapel jak Meshuggah, Tesseract, Textures, VOLA, Decapitated i Architects. ­31 maja br premierę miał klip do nowego utworu pod tytułem "Black Clay" polskiej formacji TRYLION grającej progressive metal / djent. Jest to zapowiedź nowego materiału, który zespół obecnie nagrywa.

Utwór i video zostały stworzone praktycznie w całości przez zespół wraz z artystą zwanym SHAO. Za mix odpowiada Emil Reitan z Icicle Studios - znany chociażby z zespołu Frostbitt.

Komentarz zespołu:
"Utwór opowiada o kruchości człowieka wobec natury - odnosi się do wielu symboli i metafor - istnienia człowieka jako mała cząstka całości. W samym opublikowanym na Youtube materiale zawarte jest wszystko co kochamy - staramy się łączyć sztukę z muzyką, bo jest to naszym zdaniem nierozłączne. Nad samym utworem siedzieliśmy dość długo - jest to na pewno najbardziej czasochłonny i złożony projekt nad jakim pracowaliśmy. Z efektu jesteśmy bardzo zadowoleni i mamy nadzieję, że znajdzie swoich odbiorców."

źródło: Solid Roc PR

Media

Skomentuj

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.